Стоматологія АССА

Київ, Позняки, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /     Виправлення прикусу

Виправлення прикусу брекетами та елайнерами

Елайнери
Ім'я
Номер телефону *

Виправлення прикусу можливе в будь-якому віці, особливо якщо людина має мотивацію і бажання вирішити цю проблему. Щоб вирішити завдання естетичного плану і позбутися причин, що сприяли її появі, в стоматологічній клініці «Асса» застосовуються найефективніші та найуспішніші методики корекції. У нас працюють досвідчені лікарі-ортодонти, які практикують індивідуальний підхід до кожного пацієнта та лікують порушення прикусу у дітей та дорослих.

Ортодонтичні послуги

Консультація лікаря-стоматолога-ортодонта

Первинна консультація, огляд, мануальна діагностика, складання плану лікування

400

грн

Установка металевої брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

12000

грн

Установка керамічної брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

15000

грн

Встановлення сапфірової брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

18000

грн

Патологічний прикус зубів

Неправильний прикус – це порушення змикання зубів, яке веде до збою в роботі зубощелепного апарату, інших органів та помітних естетичних особливостей. Неприємний дефект тією чи іншою мірою зустрічається у більшості людей, які населяють нашу планету. І лише 30% із них потрібне лікування, яке знаходиться в зоні відповідальності ортодонту.

Аномалія може бути викликана такими причинами:

 • генетичної спадковістю;
 • Хворобами у період виношування дитини; 
 • хронічними захворюваннями ЛОР-органів; 
 • Травмами, отриманими під час пологової допомоги; 
 • Збоями у роботі ендокринної системи; 
 • Неправильно організованим процесом вигодовування; 
 • Порушенням правильної постави та рахітом; 
 • Наявністю у дитини шкідливих звичок; 
 • Каріозним ураженням молочних зубів

Ознаки неправильного (патологічного) прикусу

Є кілька симптомів, що вказують на порушення прикусу, ось основні:

 • Нещільний контакт при змиканні верхньої та нижньої щелепи;
 • Є проміжки між зубними одиницями;
 • Видимі дефекти вимови та порушення дикції;
 • Спостерігається мимовільне клацання щелепи;
 • Асиметричні та непропорційні риси обличчя;
 • Незручність при прийомі їжі та під час розмови;
 • Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • Проблеми з правильним диханням та хвороби носоглотки.
Ознаки неправильного прикусу

Патологічний прикус зубів часто призводить до утруднення у спілкуванні, невпевненості у собі та розвитку різних комплексів. Крім цього, дефект може сприяти швидкій стомлюваності, викликати головні, суглобові та м'язові болі.

Основні методики корекції прикусу

Виправлення прикусу – досить популярна послуга в нашій клініці. Ми пропонуємо найефективніші способи, які допомагають позбутися аномалії прикусу, і повертають пацієнтам здоров'я, радість та гарну усмішку. Розкажемо про основні способи, які використовують лікарі-ортодонти:

Брекети

Брекети – найдієвіший метод, особливо при складних аномаліях. Установку конструкцій виконують за медичними показаннями. Попередньо пацієнт проходить візуальну та апаратну діагностику, для визначення стану та положення зубів та коренів.

Вибір типу системи залежить від стану зубів та індивідуальних особливостей пацієнта. Коригування аномального дефекту займає від 12 до 18 місяців, але результат коштує витраченого часу.

Вибір системи брекетів

Лікування без брекет-систем

Якщо вам не подобається перспектива тривалого носіння брекет-систем, або через певні причини особистого характеру вам не підходить цей спосіб, наші ортодонти можуть запропонувати вам інші результативні методики виправлення прикусу. Є методи, які використовуються у поєднанні з іншими техніками, спрямованими на покращення чи закріплення підсумків виконаної роботи.

Ортодонтичні платівки

Для того, щоб виправити аномалію прикусу, фахівці використовують спеціальні пластинки , зроблені з гіпоалергенних матеріалів. Ортодонтична конструкція чинить постійний тиск на щелепи і поступово вирівнює викривлені зуби. Пластини можуть ставитися на одну щелепу або на обидві одночасно. Який апарат вибрати, вирішує лікар, з урахуванням особливостей аномалії оклюзії у пацієнта.

Пластинки для дітей

Трейнери

Знімні апарати

Трейнери використовуються для виправлення прикусу та усунення причин, що спричинили дефект. По суті – це спеціальні «тренажери», які формують правильне положення м'язів обличчя і підтримують щелепно-лицьову систему в потрібному стані.

Еластичні конструкції виготовлені з полімерного матеріалу, який не викликає алергії та безпечний для здоров'я. Ортодонтичні апарати допомагають виправити аномалію прикусу. Користуватися знімними апаратами нескладно, надягати їх потрібно під час нічного сну та носити вдень протягом 4 годин.

Елайнери (Капи)

Ортодонтичні накладки ефективні щодо корекції нескладних дефектів, які призвели до патологічного прикусу. Елайнери , виконані з прозорого силікону, не завдають незручностей, не видно на зубах і не псують зубну емаль. Догляд за ротовою порожниною не викликає труднощів, завдяки можливості зняти їх на цей час. Капи використовуються для виправлення прикусу у дітей та дорослих.

Під час лікування передбачається використання від 15 до 20 елайнерів, зміна яких відбувається кожні 2 тижні. Неухильне дотримання рекомендацій лікаря-ортодонта дасть хороші результати та вирішить делікатну проблему. Виправлення неправильного прикусу за допомогою цього методу займає від 12 місяців і більше, термін залежать від індивідуальних особливостей організму та складності дефекту.

Поліпшення стане помітним вже після 30-денного носіння елайнерів. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, ступеня тяжкості та виразності дефекту, а також обраної для корекції системи.

Елайнери із прозорого силікону

Виправлення прикусу – дуже непросте, але вирішуване завдання, яке успішно коригується незалежно від складності виявленої аномалії. Лікарі-ортодонти стоматологічної клініки «Асса» в Києві успішно застосовують найефективніші та надійніші методики, які дозволяють позбавитися проблеми раз і назавжди.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта