Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /   Протезування зубів    /    Протезування на імплантах

Протезування на імплантах

Протезування зубів
Ім'я
Номер телефону *

Протезування на імплантах подарувало можливість людям відновити втрачені зуби за допомогою штучних зубних коренів та подальшою установкою на них коронок. Лікарі клініки «Асса» у Києві володіють передовими методами проведення імплантації та вдосконалюють свої знання та навички у практичній діяльності.

01

Встановлення імпланту в кістку

У кістковій тканині встановлюється імплант у підготовлене місце з урахуванням достатньої кількості кісткової тканини. Підбирається правильний тип та розмір імпланту.

02

Установка формувача ясен

Формувач необхідний для формування ясен під майбутню ортопедичну конструкцію. Встановлюється у момент імплантації чи через 2-4 місяці. 

03

Тимчасове протезування

Застосовується у 90% випадку, особливо коли йдеться про фронтальні зуби. Абатмент - це сполучний елемент між імплантом і коронкою. Фіксується тимчасовий абатмент і на нього фіксується коронка для створення правильного прилягання до ясна.

04

Встановлення абатменту та коронки на імплант

Тимчасова конструкція замінюється на постійний абатмент та постійну коронку або протез з урахуванням оптимального вибору матеріалу, розміру та форми.

Які види протезування існують на імплантах?

 1. Незнімне;
 2. Знімне.

У нашій клініці широко застосовується кілька видів протезування:

До першого відносяться:

 • окрема коронка, яка встановлюється однією імплантат;
 • мостоподібний протез, що спирається на два імплантати;

До другого належить:

 • відновлення втрачених зубів за технологією All-on-4 або "Всі на чотирьох";
 • відновлення втрачених зубів за технологією All-on-6 або "Всі на шести".

Який спосіб вибрати? Все залежить від кількості втрачених зубів, побажань пацієнта та рекомендацій лікаря.

До

После

Протезування на імплантах
Тотальное протезирование на имплантах

 Нерівномірна патологічна стирання зубів. Встановлено імпланти у бічних відділах верху та внизу. Протезування на імплантах цирконієвими коронками + вініри на передні зуби. 

Одноетапне протезування на імплантах або оперативна імплантація

Відновлення втрачених зубних одиниць за день за рахунок вживлення імплантів, вважається одним з найуспішніших способів протезування. Можливість проведення процедури та визначення обсягу кісткової тканини знаходиться у зоні відповідальності стоматолога.

Для виконання процедури потрібно кілька лікарських маніпуляцій:

 • Підготовка: крім проходження стандартних діагностичних заходів, виготовляється зліпок для того, щоб зробити тимчасову коронку з урахуванням індивідуальних розмірів пацієнта.
 • Встановлення імплантату лікар відразу після видалення зуба отримує доступ до кісткової тканини, насамперед він розширює лунку і ставить нерозбірний імплантат.
 • Ортопедична стадія лікар фіксує тимчасову коронку, а після загоєння зубної тканини на її місце одягається постійна коронка.

Двоетапне протезування на імплантах

Двоетапне імплантування зубів підтверджує свою назву і виконується в два етапи.

 Процедура здійснюється за такою схемою:

 • Підготовка: призначається розширений обсяг діагностичних заходів, проводиться огляд ротової порожнини та перевіряється стан кісткової тканини. Після цього знімаються зліпки для виготовлення індивідуальних протезів.
 • Установка імплантату, хірург робить розріз, відшаровує частину тканини, ставить імплант, заглушку та накладає шви, що видаляються через 10-11 днів після операції. На вживлення імпланта потрібно близько 2-6 місяців.
 • Установка формувача ясен, за 2-3 тижні до встановлення коронки, ясна повторно розрізають, формувач ясен змінюють на абатмент – елемент між титановим коренем і коронкою.
 • Ортопедична стадія роблять зліпки, за якими виготовляється зубний протез, потім коронку ставлять на абатмент.

Протезування зубів на імплантах за технологією All-on-4

All-on-4 або «Все на чотирьох» – це протезування на 4 зубні імпланти за 1 день. Вона підходить пацієнтам з повною або частковою відсутністю зубів і допомагає навіть у найскладніших і занедбаних випадках. Успішний метод імплантування відсутніх зубів за допомогою вживлення 4 імплантів та наступною фіксацією на них протезів. Відмінною особливістю методики «Все на чотирьох» є унікальна схема встановлення імплантатів: два ставляться прямо в передньому відділі щелепи, а два інших ставляться з боків під кутом 45°. Завдяки такому розташуванню протез спочатку надійно зафіксований.

Метод імплантації All-on-4

Переваги методу All-on-4 або "Всі на чотирьох"

 • Миттєве покращення якості життя;
 • Бюджетний варіант відновлення зубів за повної відсутності;
 • Альтернатива знімним протезам (бюгельний протез);
 • Швидке звикання до імплантатів;
 • Мінімальне відвідування стоматолога;
 • Досить недороге вирішення проблеми.

Недоліки методу All-on-4

 • Жувальне навантаження розподіляється нерівномірно;
 • Неможливо досягти ідеальної естетики;
 • Потребує більш ретельної гігієни зубів;

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім'я
Номер телефону *

Метод All-on-6 або "Всі на шести"

Альтернативний варіант незнімного протезування. Повна адентія (відсутність) зубів на верхній щелепі. Застосування технології all on 6. Імплантація 6 зубів системою Neodent на верхній щелепі. Протезування зубів коронками Telio Cad армованими титановою балкою. 

До

После

Тимчасове протезування на імплантах за системою All-on-6

Видалення семи зубів на верхній щелепі. Одномоментна імплантація системою Neodent 6 зубів, призначена для негайного навантаження (виготовлення коронок в день імплантації). У день імплантації зняли відбитки тимчасового протезування Telio Cad. Конструкцію було встановлено через 2 тижні після імплантації. 

Ім'я
Номер телефону *

До

После

До

После

Види коронок на імплантах

 • Металокерамічні коронки  – це надійний та естетичний варіант. Для встановлення таких коронок йдуть абатменти, виконані з якісного та екологічного титану.
 • Керамічні коронки – це висока естетика та надійність. Для встановлення коронок із кераміки підходять абатменти з діоксиду цирконію.
 • Цирконієві коронки – це натурально білий колір та висока міцність. Для зубних коронок застосовуються абатменти із цирконію, титану та дорогоцінних металів.
 • Металопластмасові коронки - це найдешевший і досить популярний варіант для тимчасових протезів. Термін служби таких коронок трохи більше 3-х років, для них підходять металеві абатменти.

Якщо у ваших планах зробити протезування зубів на імплантах , запишіться на консультацію до стоматологічної клініки «Асса» . Ми повернемо вам щасливу посмішку.

Переваги протезування на імплантах

Визуальный эффект

Надійна робота

 • Високий естетичний та візуальний ефект
 • Матеріали не викликають алергії;


Пожизненная гарантия

Гарантія результату

Комфортное ношение

Відчутна допомога

 • Абсолютна безпека для сусідніх зубів;
 • Комфортне носіння та швидке звикання.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта