Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Імплантація зубів   /  Імпланти штрауман

Імплантація зубів системою штрауман

Имплантация зубов системой Штрауман

Довічна гарантія на імплант

Преміум система

Високі показники приживання

Iм'я
Номер телефону *

Багато років імпланти Straumann – найпопулярніші зубні імпланти по всьому світу. Акцент на клінічних та наукових дослідженнях, удосконалення технології, швейцарська якість, все це призвело до того, що бренд Straumann асоціюється з найвищими стандартами якості імплантації.

Straumann – преміум система імплантів по всьому світу

Що таке зубний імплант?

Зубний  імплант є замінником кореня зуба. Його виготовляють із особливо міцного, легкого та біологічно сумісного матеріалу (титану, цирконію або їх сплаву). Втрачений зуб  відновлюється шляхом встановлення імпланта у щелепну кістку, і надалі використовується як опора для коронки.

Втративши один або кілька зубів, необхідно якнайшвидше їх відновити. Якщо зволікати з  лікуванням, в  організмі неминуче відбудуться негативні  зміни:

У бік відсутнього зуба почнуть зрушуватись сусідні зуби .

 •  В результаті прикус буде неправильним; 
 • важче жувати і фізіологічно неправильно можуть виникати труднощі при чищенні зубів;
 • може виникнути головний біль;
 • Поява щілин та нахил зубів, безсумнівно, вплине на красу посмішки.
 • Щелепна кістка почне атрофуватися, тому що не отримує необхідного навантаження на місці втраченого зуба. Внаслідок цього протягом часу почне змінюватися форма особи.


Імплантація зубів
Iм'я
Номер телефону *

Імплантація-швидке, безболісне та довготривале рішення

Імплантація - у наш час найпрогресивніший спосіб відновлення одного, декількох або всіх втрачених зубів.

 • Надійна процедура
Імпланти приживаються на 96–100%.
 • Безболісна, проста, швидка операція

Для процедури імплантації достатньо місцевої анестезії, за бажанням пацієнта можна проводити під седацією, а тривалість операції від 30 хвилин.
 • Максимально естетичний результат

Відрізнити сучасний імплантований зуб від цього зможе лише лікар після детального огляду ротової порожнини пацієнта.
 • Прогресивніше, ніж зубні протези та мости


Прогресивніше, ніж протези

Зубні протези, класичне рішення для тих, хто втратив більшість зубів або має повну адентію зубного ряду. Але протези мають свою незручність:

 • Постійний або частий больовий синдром

Пацієнти, вибором яких стали знімні протези для заміни відсутніх зубів, змушені змиритися з тим, що вони постійно тиснуть і натирати. Це відбувається тому, що через відсутні зуби щелепна кістка атрофується, а виготовити протез, який ідеально прилягатиме довгий час просто неможливо.

 • Обмеження у жуванні:

Особливо складно кусати та жувати тверду їжу.

 • Психологічний дискомфорт:
Більшість людей, які носять знімні протези, мають психологічний комплекс, пов'язаний із постійним зняттям протезу. 
 • Люди зі знімними протезами частіше намагаються приховувати посмішку

Краще, ніж мостоподібний протез

Зубний міст-це з'єднання коронок штучних зубів, який встановлюється з опорою на сусідні здорові зуби. Протягом десятиліть цей спосіб відновлення втрачених зубів був найпопулярнішим, але він завжди мав кілька суттєвих недоліків:

 • Вище ризик розвитку захворювань зубів:

Для встановлення мосту сусідні здорові зуби необхідно спилювати, що значно зменшує їхню міцність і цілісність. Міст це місця скупчення їжі, які важко вичистити, що створює сприятливе середовище для розвитку карієсу.

 • Тимчасове вирішення проблеми:
Мостоподібний протез необхідно буде замінити пацієнтові через 5-10 років. Є ймовірність, що здорові зуби-опорні, які знаходилися під мостом, вже будуть зруйновані частково або повністю і можливо після зняття моста, ці зуби підуть під видалення .

Високі показники приживання імплантатів

У 2013 році у Швеції було проведено найбільше незалежне дослідження історії стоматології. Загальний показник приживання імплантів по всьому світу був дуже високим - 96,4% з 11 311 імплантів. Імплантати Straumann приживалися до 60 разів більше порівняно з іншими брендами. Показники приживання імплантів залежать від матеріалу, з якого він виготовляється, поверхні, його форми  та з'єднання із зубною коронкою. 

Унікальна поверхня SLActive

Унікальна поверхня SLActive

Імпланти Straumann мають на мікрорівні пористу поверхню SLA, яка згідно з проведеними дослідженнями, гарантує найкраще та швидке приживлення імплантантів. Сьогодні – це золотий стандарт виготовлення імплантів. В цілях удосконалення технології компанія Straumann створила та запатентувала хімічно активну поверхню імплантанта SLActive, що значно скоротило термін приживання імплантів. Імпланти  SLActive стимулюють процес загоєння, покращують живлення кісткової  тканини кров'ю, зменшують запалення та прискорюють утворення кістки. Все це вдвічі скорочує період приживання імпланту і збільшує ймовірність його приживлення.

Унікальний сплав Roxolid

Унікальний сплав Roxolid

Straumann виробляє імпланти із запатентованого титаново-цирконієвого сплаву-Roxolid. Наукові дослідження показали, що показники приживлення імплантів Roxolid на 1,6% кращі порівняно з іншими матеріалами. Сплав Roxolid на 35% міцніший за титан. Майже половина пацієнтів мають недостатній обсяг кісткової тканини, тому доводиться її штучно нарощувати, що збільшує вартість та термін лікування. Завдяки сплаву Roxolid є можливість використовувати імплант меншого діаметра та у 54% випадків уникнути операцію з нарощуванням кістки. Таким чином, зменшується ступінь втручання в організм людини. 

CrossFit

CrossFit - особливо міцне та точне з'єднання

Roxolid

Імплантат Roxolid від Straumann - запатентований сплав титану та цирконію, який дозволяє використовувати імплантати менше діаметра, забезпечуючи більшу стабільність та довговічність імплантату та меншу інвазивність процедур.

SLActive

Імплант SLActive від Straumann - хімічно активна поверхня імплантату забезпечує 99-100% приживання імплантату і вдвічі скорочує час загоєння.

Bone Control Design

Форма імплантату, яка зберігає кістку та прийнятна для кожного пацієнта: унікальний дизайн імплантів забезпечує відмінну стабільність та не створює додаткового тиску на щелепну кістку, що гарантує тривалий та якісний результат імплантацій.

Імпланти Штрауман

 Довічна гарантія на імплант. Посмішка має бути вічною (by Straumann Group)

П'ятирічна гарантія на керамічні абатменти, безметалові балкові конструкції та мостоподібні протези з гвинтовою фіксацією, а також безметалові реставрації з опорою на зуби та імплантати.

Довічна гарантія Lifetime гарантія передбачає заміну остаточної реставрації на еквівалентний імплантат та еквівалентний металевий абатмент.

Довічна гарантія

Десятирічна гарантія на абатменти Straumann® Novaloc®, металеві балкові конструкції та мостоподібні протези з гвинтовою фіксацією, а також металеві та нанокерамічні композитні реставрації з опорою на зуби та імплантати.

Довічна гарантія

Міжнародна довічна гарантія
на імпланти Straumann

Straumann надає довічну гарантію на імплантати за умови використання оригінальних компонентів. У разі втрати імплантату пацієнт не залишиться без нагляду, куди б він не поїхав і скільки б років не пройшло після операції. Лікар будь-якої клініки у світі зможе безкоштовно отримати імплантат із найближчого представництва компанії Straumann (але Straumann не компенсує витрати на повторне лікування). Після імплантації пацієнт отримує сертифікат та паспорт імпланту, що свідчить про використання оригінальних компонентів.

Штрауман – виробник, якому довіряють

Straumann найбільший світовий виробник

Straumann найбільший світовий виробник зубних імплантатів. Будучи основоположником зубної імплантології та маючи багато патентів, Straumann виробляє якісні зубні імплантати та вже понад 40 років повертає посмішки мільйонам людей у всьому світі. В Україні Straumann працює із 2007 року. Завдяки високій якості та кращим результатам приживлюваності, майже кожен четвертий зубний імплантат, що встановлюється у світі, виготовлені на заводі Straumann. Straumann співпрацює з понад 150 університетами та науковими інститутами, а надійність імплантатів підтверджена більш ніж 3000 науковими дослідженнями. Представництва Straumann знаходяться у більш ніж 70 країнах, тому куди б Ви не поїхали і що б не трапилося, завжди знайдеться лікар, який працює із системою імплантатів Straumann. Straumann гарантує швейцарську якість.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта