Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Терапія  /    Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

Лечение зубов
Ім'я
Номер телефону *

Лікування зубів під мікроскопом сьогодні успішно практикується у найпередовіших клініках Києва. Високоінформативна оптика дозволяє проводити точну діагностику захворювань, здійснювати складні терапевтичні та хірургічні втручання з добрим результатом. Оптика збільшує видимість робочої зони та допомагає лікарям дуже детально та уважно розглянути будь-яку проблему.

Стоматологічний мікроскоп на службі медиків

Лікування зуба під мікроскопом вважається однією з найуспішніших стоматологічних маніпуляцій. До того ж робота з оптичним приладом у кілька разів зменшує шанс розвитку серйозних ускладнень.

Стоматологічний мікроскоп – це діагностичний інструмент, який надає лікарю інформацію про дрібні ураження зуба, які не видно при звичайному візуальному огляді. Високоякісне оптичне обладнання допомагає фахівцеві здійснити мінімальне втручання та зберегти цілісність зубів.

Плюси оптики у стоматології:

 • Забезпечує точність діагностичних заходів;
 • Дозволяє делікатно видаляти хворі на тканини зуба;
 • Гарантує відмінну якість лікувальних процедур.
 • Мінімізує ризики хірургічних операцій.

Лікування глибокого карієсу

Стоматологічна клініка «Асса» у Києві використовує найпередовіші прийоми та медичне обладнання останнього покоління, яке дозволяє лікувати карієс комфортно, успішно та максимально безпечно. Одним із способів, що добре зарекомендував себе при лікуванні поверхневого та глибокого карієсу – це використання мікроскопа.

Завдяки досить великому оптичному збільшенню робочої області, у фахівців з'являється шанс на успішне лікування глибокого карієсу навіть у найзапущеніших випадках, коли ймовірність збереження зуба була мінімальною. Лікарі нашої клініки при лікуванні глибокого карієсу і ускладнень, що викликали його, використовують стоматологічний мікроскоп. Це допомагає виявити патологію та успішно пролікувати її, щоб пацієнт зміг забути про свою проблему.

Перелікування каналів зуба без наслідків

Перелікування зубного каналу під пильним оком мікроскопа вважається одним з найважливіших переваг цього приладу. Після звичайного лікування у цій зоні міг виникнути запальний процес, тому зуби доводилося видаляти.

Тепер, якщо після лікування періодонтиту чи пульпіту зуб не перестає хворіти, його розпломбують, прочищають канали, видаляють старий матеріал, штифти, виймають залишки зламаного інструменту та ставлять нову пломбу. Все це робиться за безпосередньої участі висококласної оптики.

Поетапне ендодонтичне лікування каналів зуба

Ендодонтичне лікування каналів виконується за допомогою мікроскопа, що забезпечує високоточне та успішне проведення терапевтичної процедури. Лікування каналів вимагає від лікаря граничної уважності та зосередженості, тому проводиться поетапно:

 1. Очищається зуб від хворих тканин;
 2. Видаляється пульпа;
 3. Визначається розмір кожного каналу;
 4. Виготовляється механічне чищення;
 5. Дезінфікується ротова порожнина;
 6. Виконується наповнення гуттаперчих каналів;
 7. Відновлюється зубна коронка.

Ендодонтичне лікування під мікроскопом показує незначні відгалуження та дефекти каналу, які через свої мізерні розміри не видно при звичайному огляді. Сучасна оптика робить стоматологічне лікування дуже якісним та інформативним.

Лікування періодонтиту зуба під мікроскопом

Якщо вас турбує різкий пульсуючий біль при натисканні на зуб, ви відчуваєте неприємне відчуття зуба, що раптово виріс, і погіршення загального самопочуття, вам необхідно звернутися до стоматолога. Перелічені симптоми можуть вказувати на небезпечне та підступне захворювання – періодонтит.

Патологія викликає інфекційне ураження тканин навколо зуба, і, як наслідок, призводить до його видалення. У нашій клініці лікування періодонтиту проводиться за допомогою високоінформативної оптики. Мікроскоп багаторазово збільшує предмети та дозволяє побачити внутрішню будову зуба. Нове оптичне обладнання підвищує точність лікувального втручання та підвищує шанси зберегти майже безнадійну зубну одиницю.

Лікування зубів під мікроскопом – це щадна, малоінвазивна і 100% успішна процедура. Сьогодні застосування оптичного обладнання у клініці «Асса» стає новим стандартом нашої роботи. Мікроскоп допомагає своєчасно діагностувати виниклу проблему, допомагає позбавити пацієнтів від болю та повторного звернення за екстреною допомогою.

Записатися на прийом можна за телефонами:

+38(044)22-33-005, +38(044)22-33-055

Лікарі ендодонти стоматології АССА у Києві

Стоматолог-терапевт, ендодонтист

Хорожа Ірина Вікторівна

Стоматолог-терапевт

Ендодонт-мікроскопіст

 • Комплексний підхід до лікування;
 • Професійна гігієна ротової порожнини;
 • Діагностика та лікування всіх видів карієсу та його ускладнень;
 • Підготовка зубів до протезування;
 • Естетичні та художні реставрації;
 • Відновлення зруйнованих зубів;
 • Ендодонтичне лікування із сучасними протоколами;
 • Первинна та повторна ендодонтія;
Стоматолог-терапевт

Артем Володимирович Сухоруков

Стоматолог-терапевт

Ендодонт-мікроскопіст

 • Первинне та вторинне ендолікування та перелікування каналів; 
 • Лікування зубів під мікроскопом;
 • Первинний огляд та складання плану лікування;
 • Лікування карієсу та його ускладнень;
 • Лікування захворювань пародонту;
 • Професійне чищення зубів;
 • Підготовка зубів під протезування;
 • Відбілювання зубів.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта