Стоматологія АССА

 Київ, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

(все звонки бесплатные)

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Терапія  /    Ендодонтія

Лікування каналів

Эндодонтия
Ім'я
Номер телефону *

Часто люди недооцінюють, як важливо своєчасно відвідувати кабінет стоматолога. Адже такий захід дозволяє обійтися, що називається, «малою кров'ю» і при появі патологій лікувати зуби швидше та простіше. Втім, сьогодні стоматологія націлена на максимальне збереження тканин навіть при найскладніших випадках, і якщо є можливість не вдаватися до видалення зуба, лікар успішно справляється з його лікуванням і відновленням, навіть якщо той сильно зруйнований.

Ендодонтія, галузь, що вивчає пристрій та функції м'яких тканин зуба - дентину та пульпи, якраз дозволяє підійти до лікування більш дбайливо та ефективно.

Терапевтичні послуги

Реставрація зуба

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба

1190-1680 грн

Комплексна професійна гігієна

Професійна гігієна порожнини рота апаратом «EMS Air Flow» Швейцарія: ультразвукова чистка, AirFlow гліцином, полірування та шліфування, 2 щелепи

1750 грн

Інструментальна та механічна обробка 1 каналу (ендомотор)

Успіх ендодонтичного лікування у багатьох випадках залежить відякісної механічної (інструментальної) обробки кореневих каналів. Цей етап є основним та технічно найскладнішим 

650 грн

Пломбування 1 каналу гарячою гуттаперчею (3D обтурація)

Пломбування розігрітій гутаперчею –найефективніший спосіб герметизації каналів

750 грн

Відбілювання зубів 

Для досягнення максимального ефекту та результату використовуємо сучасну лампу холодного світла Magic Smile. Не завдає шкоди і максимально зберігає емаль. Ціна за дві щелепи

4200 грн

Ендодонтичне лікування

Ендодонтичне лікування допомагає зберегти зуб, зняти запалення та повернути йому функціональність та естетичність. Це не звичайна процедура, це цілий комплекс заходів, що вимагає від лікаря-стоматолога особливих знань та навичок, тому лікування кореневих каналів проводиться спеціалістом з певною кваліфікацією.

Штат стоматологічної клініки АССА також включає фахівців-ендодонтистів, які здійснюють професійне лікування зубів зі складними випадками (пульпіт, періодонтит), і, якщо Ви зіткнулися з однією з цих проблем обов'язково запишіться до нас на консультацію!

Що таке пульпіт? Симптоми та лікування

Лечение каналов зуба

Пульпіт - це стоматологічне захворювання, що характеризується запаленням нерва (пульпи). Найчастіше дана патологія є результатом запущеного перебігу карієсу, який поступово руйнує дентин і відкриває шлях для потрапляння мікробів усередину зуба. Чистка каналів зуба і всі наступні лікувальні маніпуляції забезпечують зняття запалення, після закінчення на зуб ставиться пломба - все це дозволяє зберегти зуб у цілості. Терапію не можна назвати легкою, вона не робиться в один прийом, але подібний привід звернення до стоматології є одним з найпоширеніших, тому не варто бити на сполох при виявленні у себе симптомів пульпіту.

До речі, про симптоми. Як і карієс пульпіт проявляє себе через біль, болючі відчуття можуть з'являтися при контакті з їжею (гарячою, холодною, солодкою), під час зміни температури, при різкому холоді або вітрі. При цьому, на відміну від карієсу, хворий нерв може віддавати у скроневу та вушну ділянку, і тривалий час не заспокоюватися навіть після прийому знеболювального.

Залежно від «занедбаності» захворювання запалення зубного нерва може лікуватися з частковим збереженням пульпи або з її повним видаленням. Перший метод (біологічний) можливий при пульпітах на початковій стадії, при цьому вік пацієнта повинен бути не більше 25-27 років. Терапія в такому випадку проводиться за допомогою накладання на зуб медикаментів та встановлення пломби – судинно-нервовий пучок залишається недоторканим. Якщо ж йдеться про хронічний пульпіт, то видалення нерва в зубі – необхідний захід.

Етапи лікування пульпіту (депульпації):

- діагностичне обстеження;

- усунення каріозних поразок;

- накладення девіталізуючої пасти на оголений нерв, накладання тимчасової пломби на 2-7 днів;

- Видалення тимчасової пломби, видалення пульпи;

- Антисептична обробка, накладання постійної пломби.

Чистка каналов зуба

Що таке періодонтит?

Періодонтит – це захворювання, що зачіпає навколокореневу сполучну тканину зуба, на його розвиток може вплинути глибокий карієс, недолічені стоматологічні хвороби (пульпіт, гінгівіт), неякісне лікування, а також регулярний механічний вплив на зуб та його травмування (стискання зубів, кульок). як відкривачку, надкушування нитки і т.д.). Візуально це захворювання визначити досить складно, тому діагностика обов'язково включає рентгенологічне обстеження, проте деякі симптоми все ж таки видають проблеми з періодонтом.

Симптоми періодонтиту:

- біль та чутливість;

- Зміна відтінку;

- велика каріозна порожнина;

- рухливість зуба;

- припухлість ясен;

- Утворення свища.

Воспаленная пульпа

Лікування періодонтиту включає підготовку, чищення, санацію для подальшого пломбування гуттаперчевими штифтами. Підготовка каналів для пломбування має на увазі їх збільшення та згладжування, тільки за таких умов гаряча гутаперча добре заповнить та запечатає зуб.

Так, опинившись у кріслі стоматолога, Ви зможете позбавитися виснажливого болю за рахунок лікування, а не видалення зуба. І все ж регулярне спостереження у лікаря допоможе Вам вчасно встановлювати розвиток тих чи інших захворювань, а значить уникнути складної, дорогої терапії. Приходьте до нас у клініку АССА у Позняках, щоб оцінити стан своїх зубів та у разі чого пройти якісне ендодонтичне лікування. Ми допоможемо Вам знову повернутися до звичного життя, незважаючи на хворі зуби!

Лікарі ендодонти стоматології АССА у Києві

Стоматолог-терапевт, ендодонтист

Хорожа Ірина Вікторівна

Стоматолог-терапевт

Ендодонт-мікроскопіст

 • Комплексний підхід до лікування;
 • Професійна гігієна ротової порожнини;
 • Діагностика та лікування всіх видів карієсу та його ускладнень;
 • Підготовка зубів до протезування;
 • Естетичні та художні реставрації;
 • Відновлення зруйнованих зубів;
 • Ендодонтичне лікування із сучасними протоколами;
 • Первинна та повторна ендодонтія;
Стоматолог-терапевт

Артем Володимирович Сухоруков

Стоматолог-терапевт

Ендодонт-мікроскопіст

 • Первинне та вторинне ендолікування та перелікування каналів; 
 • Лікування зубів під мікроскопом;
 • Первинний огляд та складання плану лікування;
 • Лікування карієсу та його ускладнень;
 • Лікування захворювань пародонту;
 • Професійне чищення зубів;
 • Підготовка зубів під протезування;
 • Відбілювання зубів.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта