Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Коронки на зуби

Коронки на зуби

Керамическая коронка
Ім'я
Номер телефону *

Красива посмішка відкриває будь-які двері! Вона робить людину впевненішою у собі та привертає увагу оточуючих. Але через певні обставини далеко не кожен з нас може похвалитися цілими і здоровими зубами. Стоматологічна клініка АССА пропонує сучасний та надійний метод відновлення вашої усмішки із збереженням функції зруйнованих зубів – коронки на зуби.

Послуги з протезування зубів

Керамічна коронка/вкладка/накладка E.Max Cad

Міцні, не алергенні, ідеально відновлюють зуб.

8800

грн

Керамічна коронка E.Max Cad

Міцні, не алергенні, високоестетичні коронки, один із найпрогресивніших способів протезування.

9500

грн

Керамічний вінір E.Max Cad із нанесенням кераміки premium

Це тонкі керамічні накладки, що кріпляться на зуби, коригуючи їхній зовнішній вигляд. Найефективніший і найшвидший варіант створення бездоганної «голлівудської» посмішки.

10550

грн

Коронка на основі діоксид цирконію анатомія

Міцні, не алергенні, високоестетичні коронки, один із найпрогресивніших способів протезування.

8800

грн

Коронка - це незнімний зубний протез, яким покривається частина зруйнованого зуба. Вона виготовляється протягом тижня у зуботехнічній лабораторії за допомогою сучасних 3D технологій індивідуально для кожного пацієнта. Попередньо наші спеціалісти створюють 3D модель майбутньої посмішки, при цьому враховуються не лише фізіологічні особливості пацієнта, а й побажання. Він може вибирати форму, колір та розмір коронок. Перед їх установкою обов'язково проводиться примірка, в ході якої клієнт зможе оцінити функціональність, комфортність та красу нової посмішки.

Коли потрібна коронка?

Про встановлення коронок настав час задуматися, якщо ваш зуб зруйнувався більш, ніж на 50%, і він вже не підлягає відновленню композитними пломбами або керамічними накладками . Найчастіше така доля чекає на зуби, які вже втратили пульпу і стали дуже крихкими. Є й інші показання для встановлення коронок:

 • Зуб обломался вследствие механического воздействия на него, удара;
 • есть большие по площади эстетические дефекты, щели, промежутки между зубами;
 • зубы стираются вследствие патологических причин;
 • отсутствует один или сразу несколько зубов;
 • есть врожденные дефекты зубного ряда.
Когда нужна коронка

Види коронок

Коронки відрізняються в залежності від матеріалу, який використовується для їх виготовлення:

 • Металеві коронки. У сучасній практиці стоматологи вже не використовують цей вид, але раніше він був досить популярним через відсутність альтернативи. Коронки відливались зі сплавів золота, срібла, платини та інших менш благородних металів на кшталт кобальту та нікелю.
 • Металокерамічні коронки. Це досить популярний вид зубних протезів. Він є міцною основою з металевого сплаву, покритою керамікою, яка підбирається під природний колір зубної емалі. Такі протези не мають прозорості, яка має значення при протезуванні передніх зубів.
 • Пластмасові протези. Вони виготовляються із поліметилметакрилату (РММА). Це термопластичний синтетичний матеріал. Він сумісний із людським організмом і не викликає алергічних реакцій у пацієнтів. Пластмасовий протез недовговічний, тому його частіше використовують як тимчасовий варіант перед встановленням коронки.
 • Безметалеві протези. Це найсучасніший спосіб реставрації зубів. Для виготовлення таких коронок може використовуватись керамічна маса або діоксид цирконію.

Вибираємо коронки для зубів

Від здоров'я та цілісності зубів залежить краса та натуральність вашої посмішки, тому для їх реставрації необхідно використовувати найсучасніші досягнення естетичної стоматології. Найкращим методом відновлення зубів на сьогоднішній день є керамічна реставрація за допомогою таких матеріалів:

 • E.max. Це унікальна група матеріалів з дисилікату літію, що мають чудові властивості. Вони дуже гнучкі у застосуванні та забезпечують неперевершений естетичний результат. З E.max виготовляються накладки, керамічні коронки та вініри , які виглядають максимально природно та роблять усмішку ідеальною.
 • Cercon. Цирконієві коронки встановлюються там, де важливо забезпечити механічну стабільність і зберегти природний зовнішній вигляд посмішки. Відновлення зубів діоксидом цирконію можливе у місцях із тонкими стінками реставрації. Цей вид коронок в 2 рази міцніший за керамічні, має природну прозорість і схожу з натуральним зубом структуру.

Переваги безметалового протезування

Керамічні протези, виготовлені з сучасних матеріалів, не поступаються металевими коронками в їх міцності. Крім міцності цільнокерамічні вироби мають й інші переваги:

 • Вони повністю сумісні з людським організмом;
 • Не викликають алергічних реакцій;
 • Мають естетичні дані і виглядають максимально природно;
 • Не вимагають тривалої підготовки зубів;
 • Полегшують конструкцію завдяки тому, що товщина каркаса мінімальна;
 • Зберігають свій зовнішній вигляд протягом усього часу експлуатації;
 • Мають підвищену гладкість та низьку пористість, за рахунок чого на них не формується наліт та зубний камінь;
 • Не вимагають спеціального догляду, для них достатньо проводити такі ж гігієнічні процедури , як і для натуральних зубів.
Керамические виниры

Сучасні цільнокерамічні протези здатні зробити вашу посмішку не просто ідеальною, а й максимально натуральною. Щоб досягти такого результату, реставрацією зубів мають займатися професіонали.

Чому варто звернутися до нашої клініки?

Стоматологічна клініка АССА пропонує повний спектр стоматологічних послуг. Ми застосовуємо інноваційні технології для комфортного лікування та протезування зубів та до кожного пацієнта прагнемо знайти індивідуальний підхід. У нашій клініці ви отримуєте:

 • Гарантію на всі види наданих послуг;
 • Лікування на сучасному устаткуванні під наглядом висококваліфікованих досвідчених спеціалістів;
 • Використання інноваційних матеріалів та методик при реставрації та лікуванні зубів;
 • Гнучку цінову політику;
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • Високий рівень сервісу;
 • Безпечне лікування перевіреними та якісними матеріалами.

Якщо ви хочете встановити якісні сучасні коронки на зуби ціна яких вас приємно здивує, відвідайте нашу стоматологічну клініку у місті Київ, Позняки та наші лікарі зроблять вашу усмішку чарівною. Записатися на прийом можна за телефоном, вказаним на сайті, або залишивши заявку онлайн.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта