Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /     Виправлення прикусу   /   Елайнери   /   Елайнери Invisalign

Вирівнювання прикусу елайнерами Invisalign®

Invisalign

Ідеальна посмішка без неприємних відчуттів – реальність разом із Invisalign USA, оригінальні елайнери.

 Invisalign – лікування з використанням непомітних елайнерів, які виготовляються індивідуально саме під Вас. А інноваційне програмне забезпечення ClinCheck® дозволить не лише створити унікальний план лікування, а й змоделювати результат, який Ви отримаєте у майбутньому.  

Ціна на Invisalign

Invisalign элайнеры USA (пакетные предложения)

Invisalign Lite (1 щелепа)
3000 USD
Invisalign Lite (2 щелепи)
4000 USD
Invisalign Teen (пакет "Тінейджер" з індикатором контролю)
5000 USD
Invisalign FULL (повний безлімітний пакет)
5000 USD
Комп'ютерне планування ClinCheck 3D
12500 грн 

Прозорі елайнери Invisalign® USA

Кожна людина мріє про бездоганну посмішку, але зуби не завжди мають ідеальну форму та можуть розташовуватися неправильно. Завдяки сучасним методам лікування в нашій клініці є можливість виправити ситуацію з прикусом у дорослих та дітей. Для цього лікарі ортодонти застосовують   елайнери Invisalign. Invisalign – оригінальні капи замінюють брекети і на відміну від них виглядають естетично та непомітно, прибираючи психологічний бар'єр у дорослих людей у період лікування. Систему розробила компанія Align Technology. Елайнери складаються з комплекту кап, повністю прозорих за структурою. Вони легко знімаються під час трапези та невибагливі у догляді. Виготовлення кап здійснюється за допомогою сучасних 3Д технологій, які прораховують кожен етап лікування та одразу представляють кінцевий результат.

Invisialgn

Перевага технології Invisalign

Invisialign

Програма ClinCheck® розраховує прогнозований результат та термін лікування у форматі 3D

Програма ClinCheck
 • Ідеальна естетика. Капи на зубах не видно навіть за близької відстані. На відміну від брекетів, вони повністю набувають форми зубів і не виділяються на їхньому фоні.
 • Виготовляються із натуральних сумісних між собою якісних матеріалів. Тому не викликають алергічних реакцій та не ушкоджують зубну емаль.
 • Елайнери м'яко набувають форми зуба і не викликають дискомфорту при носінні.
 • Капи мають гладку поверхню, тому вони не травмують язика.
 • Елайнери не заважають вимові, тому що щільно прилягають до зубів.
 • Використовуючи капи, вам не потрібно обмежувати себе у продуктах харчування.
 • Елайнери захищають поверхню зуба від бактерій, тому знижують ризик розвитку карієсу.
 • При носінні кап з рота не з'являється неприємний запах, оскільки шматочки їжі не застряють.
 • Елайнери чистяться зубною щіткою та ополіскуються теплою проточною водою.

Прозорі капи зручні у використанні, вони не псують посмішку та допомагають дорослим виправити неправильний прикус, не відчуваючи психологічного дискомфорту.

Коли потрібно використовувати капи?

 • Розширено проміжки між зубами.
 • Зуби знаходять один на одному.
 • Неправильне розташування зубів.
 • Прикус: мезіальний, глибокий, перехресний, відкритий або дистальний.
 • Потрібно закріпити ефект після носіння брекетів.

Необхідні прозорі капи чи ні, може сказати лише лікар-ортодонтій. Звертаючись до нашої клініки, ви отримуєте якісні послуги від досвідчених фахівців, які оцінять ситуацію та підберуть найефективніший метод лікування.

Елайнер

Процес лікування Invisalign

Процес лікування починається з відвідування лікаря-ортодонта, який спочатку оглядає зуби та дізнається про бажаний результат. Щоб корекція прикусу була виконана ефективно, пацієнту призначається панорамний знімок, на якому лікар бачить стан зубів та його коріння.

Якщо зуби не вимагають лікування, тоді робиться зліпок, яким персонально виготовляється елайнер згідно комп'ютерної моделі 3Д. Програма дозволяє фахівцю побачити всі тонкощі форми зубів та їхнього руху. Тому процедура лікування на початковому етапі планується повністю. Капи виготовляються у лабораторії. Залежно від складності ситуації може знадобитися кілька капів, що носяться у суворій послідовності.

Елайнер змінюють кожні два тижні. Першу пару елайнерів одягає лікар, інші пацієнт змінює сам. Щоб виправлення прикусу пройшло успішно, пацієнт повинен відвідувати лікаря мінімум раз на місяць. Як правило, лікування займає від 3 до 6 місяців, але у складній ситуації може тривати до двох років. Точно розписати весь процес лікування зможе лише лікар ортодонт після огляду та проведення діагностики.

Результат лікування

Ефект від лікування капами Invisaling видно відразу, його прораховує комп'ютерна програма, виходячи з панорамного знімка з урахуванням обраної методики. Для досягнення максимального результату пацієнт повинен:

 • Носити елайнери кожну добу по 22 години.
 • Знімати капи під час прийому трапези.
 • Щодня проводити чистку елайнерів, використовуючи зубну щітку.
 • Кожен два тижні міняти капи.
 • Раз на місяць обов'язково приходити на огляд до ортодонту.
Виправлення прикусу

Зазначимо, що елайнери рекомендується застосовувати дітям віком від 12 років. Використовуючи капи, можна виправити прикус, звузити міжзубні щілини, вирівняти зуби, а також вирішити багато інших ортодонтичних проблем. Ефективність застосування елайнерів Invisaling доведена на практиці у багатьох розвинених країнах, що зумовлено відгуками вдячних пацієнтів. Лікування залежить від складності ситуації і може змінюватись від півроку до двох років.

Елайнери виготовляються з полікарбонату, що є гіпоалергенним медичним пластичним матеріалом, що не викликає алергії і не травмує ясна. На кожен етап лікування передбачено окрему капу. Це дозволяє безболісно переміщати зуби у потрібне положення. Кількість кап та метод лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта виходячи з його особливостей.

Чому краще вибрати нашу клініку?

Наша стоматологічна клініка АССА розташована в місті Київ , Позняки надає послуги з лікування зубів елайнерами різної складності. У нас можна виправити прикус за найвигіднішою ціною. Вартість розраховується для кожного пацієнта індивідуально та залежить від складності випадку. Звертаючись до нашої клініки, ви отримуєте:

 • лікування з використанням високотехнологічного обладнання;
 • Спеціалісти сертифіковані компанією Invisialign;
 • Гарантії на виконану процедуру;
 • Спостереження у досвідчених ортодонтів, які мають відповідну освіту та величезний досвід роботи.
 • застосування сучасних методик під час лікування;
 • Індивідуальний підхід кожного клієнта.
 • Доступну вартість;
 • Гарний рівень обслуговування;
 • Застосування лише перевірених та безпечних матеріалів.

Записатися до ортодонту можна за телефонами або на сайті нашої клініки в будь-який зручний для вас час. Ми дбаємо про кожного клієнта клініки, пропонуючи сучасні та ефективні методи лікування.

Голлівудська усмішка – це доступна реальність. Зробіть перший крок до своєї мрії сьогодні.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта