Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

Ортодонтичні прозорі елайнери для виправлення прикусу без брекетів

Элайнеры
Ім'я
Номер телефону *

Коли людина відчуває дискомфорт і сором'язливість по відношенню до своєї посмішки, це відображається і на її поведінці, оскільки при спілкуванні з людьми він усіляким чином, навіть на підсвідомому рівні, намагається сковувати свої емоції і ховати посмішку, що в цілому створює образ невпевненого в собі людину. Але на щастя, естетична медицина не стоїть на місці і використовуючи всі можливі досягнення сучасних технологій, тепер дозволяє виправити не правильний прикус або не рівні зуби не лише за допомогою брекетів , які багато людей так і не наважилися одягнути, але й за допомогою спеціальних прозорих кап. -е лайнерів.

Ортодонтичні прозорі капи


Це набір з індивідуальних прозорих знімних кап (елайнерів), які створюються на основі сканування зліпка та отримання цифрових даних. На основі цих даних будуються 3-Д моделі майбутніх виробів, відбувається програмування спеціальною технікою, а потім виготовлення готових кап в автоматичному режимі.

Носити її потрібно постійно, за винятком прийому їжі та чищення зубів. Змінюються капи 1 раз на 2 тижні, за цей час вони переміщують зуби у потрібне положення, яке було розраховане за віртуальним планом лікування у спеціальній унікальній програмі. Яка до початку лікування проводить розрахунок переміщення зубів та показує напрямок руху Ваших зубів при корекції, що дозволить побачити кінцевий результат до початку лікування.

Елайнери виготовляються індивідуально із прозорого біополімерного матеріалу, завдяки якому капа майже непомітна та не псує Вашу зовнішність.

Цей момент дуже важливий і актуальний для людей у дорослому віці, хто хоче виправити прикус, але соромиться носити брекети.

Переваги

  • Невидиме виправлення прикусу;
  • Легко знімається та не створює дискомфорт;
  • Простота використання;
  • Не потребує щомісячної активації;
Простота использования кап

Етапи вирівнювання зубів ортодонтичними елайнерами

  1. Діагностика: консультація лікаря-ортодонта , огляд ротової порожнини, вивчення рентгенівських даних , визначення фахівцем можливості ортодонтичного лікування даним методом.   
  2.  Фахівець знімає відбитки та виготовляє діагностичну модель Ваших щелеп та планує план лікування.
  3. Ортодонт надсилає Ваші дані до діагностичного відділу лабораторії.
  4. Фахівці отримують відбитки, виробляють лазерне 3D-сканування, і отримують 3-мірну модель, точну копію ваших зубів і щелеп з правильним прикусом і створюється індивідуальний набір кап.
  5. Наступний етап відбувається, коли лікар-ортодонт отримує візуальну 3Д модель прогнозу лікування, демонструє пацієнту та погоджує процес лікування показуючи кінцевий результат.
  6. Починається лікування, коли пацієнту встановлюються на зуби ретенційні пункти (кріплення), а також видається набір ізолайнерів, упакований у спеціальний кейс, які потрібно послідовно носити за інструкцією лікаря-ортодонта.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта