Київ, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

(Всі дзвінки безкоштовні)

Ортодонтичні прозорі елайнери для виправлення прикусу без брекетів

Элайнеры
Ім'я
Номер телефону *

Коли людина відчуває дискомфорт і сором'язливість по відношенню до своєї посмішки, це відображається і на її поведінці, оскільки при спілкуванні з людьми він усіляким чином, навіть на підсвідомому рівні, намагається сковувати свої емоції і ховати посмішку, що в цілому створює образ невпевненого в собі людину. Але на щастя, естетична медицина не стоїть на місці і використовуючи всі можливі досягнення сучасних технологій, тепер дозволяє виправити не правильний прикус або не рівні зуби не лише за допомогою брекетів , які багато людей так і не наважилися одягнути, але й за допомогою спеціальних прозорих кап. -е лайнерів.

Ортодонтичні прозорі капи


Це набір з індивідуальних прозорих знімних кап (елайнерів), які створюються на основі сканування зліпка та отримання цифрових даних. На основі цих даних будуються 3-Д моделі майбутніх виробів, відбувається програмування спеціальною технікою, а потім виготовлення готових кап в автоматичному режимі.

Носити її потрібно постійно, за винятком прийому їжі та чищення зубів. Змінюються капи 1 раз на 2 тижні, за цей час вони переміщують зуби у потрібне положення, яке було розраховане за віртуальним планом лікування у спеціальній унікальній програмі. Яка до початку лікування проводить розрахунок переміщення зубів та показує напрямок руху Ваших зубів при корекції, що дозволить побачити кінцевий результат до початку лікування.

Елайнери виготовляються індивідуально із прозорого біополімерного матеріалу, завдяки якому капа майже непомітна та не псує Вашу зовнішність.

Цей момент дуже важливий і актуальний для людей у дорослому віці, хто хоче виправити прикус, але соромиться носити брекети.

Переваги

 • Невидиме виправлення прикусу;
 • Легко знімається та не створює дискомфорт;
 • Простота використання;
 • Не потребує щомісячної активації;
Простота использования кап

Ціна на ортодонтичні послуги у Києві

Ортодонтические услуги

Консультація ортодонту250 грн
Консультація гнатолога
500 грн
Цифровий план лікування для виготовлення елайнерів 4200 грн
Прозорий елайнер UsmiH clear aligners (1 капа)
1850 грн 
Invisalign елайнери USA (пакетні пропозиції)

Invisalign Lite (1 щелепа)
3000 USD
Invisalign Lite (2 щелепи)
4000 USD 
Invisalign Teen
5000 USD
Invisalign FULL
5000 USD 
Комп'ютерне планування ClinCheck
12500 грн 

Ортодонтические элайнеры
Ім'я
Номер телефону *

До

После

Перевага лікування на капах у стоматології АССА

 1. Ви можете вибрати капи різних виробників відповідно до різної цінової політики. Гарантований результат та фіксована ціна відомі вже до початку лікування.
 2. Лікування відбувається під контролем вашого лікаря. Кожен лікар сертифікований до роботи з капами.
 3. Дуже часто капи це підготовчий етап до ортопедичного лікування або результат, що закріплює після гнатологічного лікування. Курс по капах буде не лише під контролем лікаря ортодонта, а також безпосередньо фахівців, яких потребує ваш випадок (гнатолог, ортопед).

Етапи вирівнювання зубів ортодонтичними елайнерами

 1. Діагностика: консультація лікаря-ортодонта , огляд ротової порожнини, вивчення рентгенівських даних , визначення фахівцем можливості ортодонтичного лікування даним методом.   
 2.  Фахівець знімає відбитки та виготовляє діагностичну модель Ваших щелеп та планує план лікування.
 3. Ортодонт надсилає Ваші дані до діагностичного відділу лабораторії.
 4. Фахівці отримують відбитки, виробляють лазерне 3D-сканування, і отримують 3-мірну модель, точну копію ваших зубів і щелеп з правильним прикусом і створюється індивідуальний набір кап.
 5. Наступний етап відбувається, коли лікар-ортодонт отримує візуальну 3Д модель прогнозу лікування, демонструє пацієнту та погоджує процес лікування показуючи кінцевий результат.
 6. Починається лікування, коли пацієнту встановлюються на зуби ретенційні пункти (кріплення), а також видається набір ізолайнерів, упакований у спеціальний кейс, які потрібно послідовно носити за інструкцією лікаря-ортодонта.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

0800 334-205

(дзвінок безкоштовний) +38(044)22-33-055
+38(044)22-33-005
+38(063)377-78-82

assadental.info@gmail.com

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта