Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

Синус-ліфтинг та імплантація зубів

Хирургическая стоматология
Ім'я
Номер телефону *

Операція синус-ліфтинг проводиться на верхній щелепі при занадто низькому положенні дна гайморової пазухи з метою збільшення об'єму кістки для імплантації, а також проводиться перед імплантацією у випадках дефіциту кістки в бічних відділах альвеолярного відростка верхньої щелепи, а відбувається це, коли видаляється зуб і не видаляється зуб, кістка не отримує навантаження і з часом починається її атрофія.

Фахівці щелепно-лицьової хірургії

Стоматолог-хірург-імплантолог

Старостін Олександр Валерійович

Хірург-імплантолог-ортопед

  • Лікар першої категорії, головний лікар;
  • Провідний спеціаліст (відновлення повної або часткової адентії зубного ряду;
  • Тотальною імплантацією зубів;
  • Кісткова аугментація;
  • Синус-ліфтинг;
  • Видалення зубів;
  • Тотальне протезування зубів;
Щелепно-лицьовий хірург

Паламарчук Валерій Володимирович

Щелепно-лицьовий-хірург

  • Лікар першої категорії, лектор;
  • Фахівець у галузі щелепно-лицьової хірургії;
  • Видалення складних атипових зубів;
  • Дистопованих зубів, ретенованих зубів;
  • Видалення кіст та новоутворень, гранульом
  • Виконання всіх амбулаторних операцій;
Стоматолог-хірург-терапевт

Байраченко Владислав Дмитрович

Стоматолог-хірург терапевт

  • Фахівець у галузі терапевтичної та хірургічної стоматології;
  • Видалення зубів будь-якої складності;
  • Невідкладна допомога при гострому болю;
  • Плазмоліфтинг у пародонтології та хірургії;
  • Лікування карієсу та його ускладнень;

Синус ліфтинг один з різновидів операції перед імплантацією з нарощування кістки

   Синус ліфтинг  дає можливість забезпечити необхідний обсяг кісткової тканини з метою створення ідеальних анатомічних умов проведення процедури імплантації. Щоб уникнути цієї операції наші фахівці радять одночасно з видаленням зуба встановлювати імплантанти, якщо на коренях зуба немає запалень,  грануляцій, кіст або новоутворень, якщо ж протипоказання є, то слід дотримуватися рекомендацій хірурга і встановити імплантант на місці віддаленого зуба не пізніше ніж через 6 місяців, щоб не пішов процес атрофії кістки, а також щоб  кістковий гребінь не зменшувався обсягом і кістка не ставала пористою. Ці рекомендації позбавлять Вас необхідності проводити надалі операцію синус-ліфтинг. У нашій клініці фахівці проводять відкритий та закритий синус. 

Закритий синус ліфтинг

Закритий тип здійснюється в один прийом і відноситься до категорії не травматичних операцій, тобто це м'який синус або внутрішній непрямий. Початкова відмінність від відкритого синуса, у цей прийом хірург встановлює імплантанти в підняте дно гайморової пазухи. Але застосування закритого синуса можливе, коли висота кістки верхньощелепної пазухи від 8 мм до 4 мм, оскільки такий обсяг дозволяє отримати міцну початкову стабілізацію імплантату в щелепі. 

Закрытый синус-лифтинг

Сама операція відбувається таким чином: у верхньощелепній пазусі за допомогою фрези проходить отвір, у розкриту порожнину засипається остеопластичний матеріал, він може бути синтетичним або природним. Далі в простір, що оперується, встановлюється імплантат. Обов'язковою умовою є первинна фіксація імплантату. Після закритого синуса відразу давати навантаження на імплантанти, навіть тимчасовою коронкою категорично заборонено. Необхідно дочекатися періоду приживання імплантанта з кістковим об'ємом.  

Закритий та відкритий синус-ліфтинг  на перших етапах операції ідентичні. Але в закритому синусі після розміщення та утрамбування у щелепній кістці матеріалу, стоматолог-імплантолог не зашиває ясенний клапоть, а встановлює у сформованому фундаменті імплантанти, тим самим скорочуючи реабілітаційний період до 4-6 місяців. При цьому його верхня частина займає те місце, де раніше знаходилася слизова оболонка гайморової пазухи. Нижня частина імплантату міцно закріплюється у верхньощелепній кістці.  Заключний хірургічний етап відбувається коли ясенний клапоть хірург повертає на колишнє місце і накладаються шви. Імплантанти залишаються під ясенною тканиною. Через кілька місяців імплантанти приживаються і починається етап протезування, ясна структура знову відокремлюється і встановлюється абатмент і лабораторія виготовляє коронку. 

Відкритий синус ліфтинг

 Відкритий синус-ліфтинг виконується в кілька прийомів. І ставитися до більш травматичного типу операції, тобто це зовнішній синус-ліфтинг, з прямим доступом через латеральне вікно. Застосовується він, коли жувальні зуби втрачені давно і тим самим збільшується ймовірність того, що дно гайморової пазухи витончилося менше 4 мм.  В цьому випадку говорити про закритий синус навіть не має сенсу, оскільки застосувавши його в такій ситуації лікар отримає ускладнення, тому важливо провести ретельну діагностику, вивчити комп'ютерну томограму пацієнта та спланувати хірургічне втручання до міліметра. 

Открытый синус-лифтинг

Перший візит нарощування кісткової тканини, збільшення її обсягом. Другий етап через 8-12 місяців встановлюються імплантанти в оперований простір. І завершальний етап через 4-6 місяців протезування. Операція починається зі знеболювання зони проведення операції, що дозволяє пацієнтові нічого не відчувати, спеціальними хірургічними інструментами відшаровують ясна і просвердлює наскрізь кісткову структуру, згодом одержують отвір, через який піднімають дно гайморової пазухи, щоб з'явився вільний простір. Далі цей простір наповнюється остеоматеріалом, який досить щільно утрамбовується. Десневий клапоть розміщується на колишньому місці і акуратно зашивається. Коли розміщений синтетичний або природний кістковий матеріал міцно зросте з природними тканинами, хірург може приступати до етапу встановлення імплантантів у підготовлену зону. І лише за 3-6 місяців імплантанти приживаються і лікар може розпочати заключний етап протезування. Відкритий синус займає тривалішу реабілітацію в процесі отримання повноцінних зубів.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта