Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

Видалення зубів будь-якої складності

Удаление зубов
Ім'я
Номер телефону *

Стоматологічна клініка АССА  і використовує одну з останніх новітніх технологій видалення зуба-апаратом п'єзотом (ультразвуковий ніж), м'яко розсікає ясна, створюючи доступ до атипового зуба, видалення менш травматичне і проходить швидше за часом.

Прийом веде челюстно-лицьовий хірург вищої категорії, який спеціалізується на видаленні всіх видів зубів, атипові зуби, ретеновані зуби, гранульоми.

Вартість видалення зубів у Києві

Видалення однокореневого зуба

Різці, ікла, премоляри мають один корінь. Категорія складності видалення: просте та складне. Видалення 1 ст., Найчастіше 3-4 ступінь рухливості. 2 ст. складності-чітко фіксований статичний зуб, іноді потрібне висвердлювання кісткової тканини.

950

грн

Видалення багатокореневого зуба

Премоляри верхньої щелепи, моляри мають 2-3 корені, але буває 4 та 5 коренів. Ступінь складності залежить від складності кореневої системи, резорциновані зуби, зруйновані зуби.

1550

грн

Видалення зуба мудрості (вісімка)

8 зуби відносяться до складного виду видалення зубів, через складну, потужну кореневу систему, часто зруйновані, складно доступні зуби.

1950

грн

Атипове видалення зуба мудрості 1 ст

До атипових зубів належать глибоко лежачі, неправильно розташовані. Зуби, що знаходяться в кістці частково або повністю лежать у кістковій тканині, потребують висвердлювання, розпилювання зубів, а також застосування п'єзотому. Належать до амбулаторних операцій.

2050

грн

Атипове видалення зуба мудрості 2 ст

До атипових зубів належать глибоко лежачі, неправильно розташовані. Зуби, що знаходяться в кістці частково або повністю лежать у кістковій тканині, потребують висвердлювання, розпилювання зубів, а також застосування п'єзотому. Належать до амбулаторних операцій.

2550

грн

Атипове видалення зуба мудрості 3 ст

До атипових зубів належать глибоко лежачі, неправильно розташовані. Зуби, що знаходяться в кістці частково або повністю лежать у кістковій тканині, потребують висвердлювання, розпилювання зубів, а також застосування п'єзотому. Належать до амбулаторних операцій.

3050

грн

Ціна на видалення зуба може відрізнятись у кожному індивідуальному випадку залежно від особливостей процедури. Видалення передніх зубів з одним коренем буде дешевшим, ніж дистопованого зуба мудрості. Також подорожчати процедуру може кількість коренів у зуба, ступінь зруйнованості коронкової частини, необхідність ушивання лунки та накладення лікувальної пов'язки.

Фахівці з щелепно-лицьової хірургії

Стоматолог-хірург-імплантолог

Старостін Олександр Валерійович

Хірург-імплантолог-ортопед

  • Лікар першої категорії, головний лікар;
  • Провідний спеціаліст (відновлення повної або часткової адентії зубного ряду;
  • Тотальною імплантацією зубів;
  • Кісткова аугментація;
  • Синус-ліфтинг;
  • Видалення зубів;
  • Тотальне протезування зубів;
Щелепно-лицьовий хірург

Паламарчук Валерій Володимирович

Щелепно-лицьовий-хірург

  • Лікар першої категорії, лектор;
  • Фахівець у галузі щелепно-лицьової хірургії;
  • Видалення складних атипових зубів;
  • Дистопованих зубів, ретенованих зубів;
  • Видалення кіст та новоутворень, гранульом
  • Виконання всіх амбулаторних операцій;
Стоматолог-хірург-терапевт

Байраченко Владислав Дмитрович

Стоматолог-хірург терапевт

  • Фахівець у галузі терапевтичної та хірургічної стоматології;
  • Видалення зубів будь-якої складності;
  • Невідкладна допомога при гострому болю;
  • Плазмоліфтинг у пародонтології та хірургії;
  • Лікування карієсу та його ускладнень;

Видалення зубів - коротко про головне

Видалення зуба – це найбільш лякаюча стоматологічна процедура, яку намагаються уникнути більшість пацієнтів. Сучасна стоматологія справді не стоїть на місці, і список показань до видалення за останні 20 років значно звузився. Однак є деякі ситуації, коли видалення неминуче і навіть іноді життєво необхідне. До цих ситуацій відносять зуби мудрості, що неправильно прорізуються; атипові, дистоповані та надкомплектні зуби, які іноді знаходяться навіть у носі; зуби, що є причиною зростання величезних кіст, флегмон, абсцесів і просто сильно зруйновані зуби, що не піддаються лікуванню. Багатьох людей, турбує навіть не подальше протезування або імплантація, а болючість самої процедури. Таких пацієнтів можна заспокоїти, сучасні анестетики та обладнання дозволяють провести екстракцію (видалення) зуба без взагалі будь-яких відчуттів.

Показання до видалення зуба

 Сучасна стоматологія використовує радикальні хірургічні методи лише в крайніх випадках. Дуже часто такі ситуації неминучі навіть за адекватної гігієни, і сучасної терапії. Перерахуємо основні причини, які змушують пацієнта «вирвати» зуб.

  • Хронічні гранулюючі або гранулематозні періодонтити, які не піддаються лікуванню протягом тривалого часу. Такі процеси трапляються не часто і частіше в осіб з ослабленим імунітетом. Видалення в таких випадках - найоптимальніше рішення, оскільки дозволить прибрати джерело хронічного інфікування та уникнути фінансових витрат на лікування, яке ні до чого не призводить.
  • Ускладнення при лікуванні кореневих каналів, які неможливо чи безглуздо ліквідувати. Бувають ситуації, коли пацієнт наполягає на лікуванні зуба з каналами, що не проходять з різних причин, і з наявністю запалення на верхівках коренів. Як правило, про ускладнення пацієнта попереджено. І в процесі лікування відбувається перфорація кореня чи стінки порожнини зуба. Теоретично продовжувати спроби пройти канал можна, але недоцільно через тимчасові та фінансові витрати.
  • Неправильно розташовані зуби, які стають причиною хронічної травми або заважають виготовленню знімних протезів.
  • Неможливість консервативної терапії. Така ситуація трапляється коли коронкова частина повністю зруйнована, а корінь захований під ясна більш ніж на 2-3 мм, при тому, що він короткий і скрутний для ендодонтичного лікування.
  • Рухливість зуба 3-го ступеня. Зуб у такій ситуації настільки розхитаний, що функції свої не виконує. Раціонально такий зуб прибрати та замістити його імплантантом.При ортодонтичному лікуванні . При значній скупченості в зубному ряду ортодонтичне лікування передбачає видалення других премолярів та зубів мудрості. Видалення дозволить створити місця для відновлення правильного становища інших зубів у дузі.
  • Зуби, які спотворюють зовнішність пацієнта.
  • Молочні зуби, які не підлягають лікуванню.

Протипоказання до видалення зуба

Абсолютних перешкод до екстракції зубів не існує, але є група пацієнтів, які мають планове, не термінове видалення зубів бажано відкласти і провести після спеціальної підготовки. Не можна видаляти зуби за наступних станів:

  • Серцево-судинні захворювання. Особливо варто приділити увагу пацієнтам із гіпертонічною хворобою. У них без підготовки може розвинутись сильна кровотеча.
  • Хронічні та гострі хвороби нирок, підшлункової залози, дихальної системи, печінки; 
  • Гіповітаміноз; 
  • Захворювання крові; 
  • Хвороби ЦНС; 
  • Психічні порушення при загостренні; 
  • Вагітність 1-ї та 3-ї триместри; 
  • Знаходження зуба на ділянці злоякісних новоутворень;
  • Променева хвороба; 
  • проходження променевої терапії; 
  • Хвороби слизової оболонки ротової порожнини, наприклад, герпетичний стоматит.
Удаление зуба противопоказания

Типи видалення зубів:

Каким инструментом удалять зуб

Зуби можна видаляти за допомогою щипців, елеваторів, бормашини, п'єзотома. Видалення зуба за допомогою щипців вважається простим. Якщо виникає необхідність у додаткових інструментах, видалення перетворюється на складне. Щипці накладаються в тих випадках, коли зуб досить рухливий і добре збережена коронка. Такі ситуації трапляються досить рідко. Найчастіше пацієнти звертаються на тому етапі, коли від коронки практично нічого не залишилося. У таких випадках лікар застосовує елеватор. Елеватор є інструментом зовнішнім виглядом нагадує викрутку з сплощеним кінцем.

Лікар цим інструментом розхитує зуб, вводячи плоску частину між стінкою альвеолярної кістки і коренем. Бормашина застосовується у тих, коли зуб зростається зі стінкою альвеоли і необхідно звільнити корінь, коли необхідно роз'єднати коріння молярів для полегшення їх вилучення. У разі має місце складне видалення зуба. Іноді за допомогою бору проводять видалення ретинованого зуба, видаляють кістку, що нависає.

Видалення п'єзотомом

Однією з останніх новітніх технологій є видалення зуба ультразвуковим ножем (п'єзотомом). Ультразвук м'яко розсікає ясна і окістя, створюючи доступ до ретинованого або дистопованого зуба. Видалення проходить менш травматично і швидше за часом.

Як проходить видалення зубів?

Розглянемо, як видаляють зуб у стоматологічному кабінеті.

Ультразвуковой нож

Етапи видалення зубів:

 • Підготовка

Необхідно полоскання ротової порожнини антисептиком, при необхідності може бути проведене рентгенологічне обстеження для уточнення кількості коренів, наявності можливого гайморової повідомлення пазухою.

• Анестезія

Різновид анестезії залежить від зуба, що підлягає видаленню. У деяких ситуаціях проводиться хірургічне видалення зубів під загальним наркозом. Пряме показання до наркозу - це алергія на всі види анестетиків.

  Накладення щипців

Найчастіше накладення щипців передує робота елеватором чи складних ситуаціях, застосування бормашини чи пьезотома.

 Розхитування зуба 

Цей етап із застосуванням щипців також присутній лише при простому видаленні. Найчастіше зуб попередньо розхитаний елеватором.

 Вилучення зуба з лунки 

Лікар накладає щипці та витягує зуб або його коріння з альвеоли.

 Лунка 

Лунку слід очистити від грануляцій, залишків кісти, гною. Ці маніпуляції лікар зазвичай виконує кюретажною ложечкою. Далі на розсуд лікаря краї лунки можуть здавлюватися, потім зверху будуть накладені стерильні марлеві тампони на півгодини, або лунка може бути вшита.

Лунку слід очистити від грануляцій, залишків кісти, гною. Ці маніпуляції лікар зазвичай виконує кюретажною ложечкою. Далі на розсуд лікаря краї лунки можуть здавлюватися, потім зверху будуть накладені стерильні марлеві тампони на півгодини, або лунка може бути вшита.

Рекомендації після видалення зуба:

В обов'язковому порядку після завершення всіх маніпуляцій лікар надає рекомендації після видалення зуба на післяопераційний період. Залежно від причини, що спричинила видалення корінного зуба, можуть бути призначені медикаменти. Для профілактики зараження бактеріями, або при екстракції зуба на фоні загострення періодонтиту, призначають антибактеріальні та протизапальні засоби та антигістамінний препарат. Тривалість прийому медикаментів визначає лікар. Дуже важливо не полоскати лунку віддаленого зуба. Необхідно, щоб у ній сформувався кров'яний потік, він забезпечує якнайшвидше загоєння. Якщо його полоскати, в більшості можуть запалитися тканини лунки, а загоєння настає значно довше, навіть можуть бути ускладнення у вигляді альвеоліту. Перші дві години після видалення бажано нічого не їсти та не пити. 

Постоперационный период

Далі протягом доби дотримуватися дієти, що щадить, що передбачає відсутність пряних продуктів, алкоголю, сильно холодної і сильно гарячої їжі. Якщо людина приймає якісь медикаменти, особливо якщо вони розріджують кров, підвищують тиск, обов'язково про це необхідно попередити лікаря

Ускладнення після складного видалення:

При проведении такой операции как, удаление зуба, осложнения могут возникать, так как это хирургическое вмешательство. Правильная тактика и внимание врача и пациента позволяют устранить их с минимальными последствиями. • Кровотечение• Перфорация гайморовой пазухи, может сопровождать удаление зубов на верхней челюсти • Повреждение нижнечелюстного канала наблюдается когда проводится удаление зубов на нижней челюсти• Перелом челюсти• Альвеолит – воспаление лунки удаленного зуба• Проталкивание корней зубов в гайморовую пазуху. 

При проведенні такої операції, як видалення зуба, ускладнення можуть виникати, так як це хірургічне втручання. Правильна тактика та увага лікаря та пацієнта дозволяють усунути їх з мінімальними наслідками.

• Кровотеча

• Перфорація гайморової пазухи може супроводжувати видалення зубів на верхній щелепі

• Пошкодження нижньощелепного каналу спостерігається коли проводиться видалення зубів на нижній щелепі

• Перелом щелепи

• Альвеоліт – запалення лунки віддаленого зуба

• Проштовхування коренів зубів у гайморову пазуху

Відгуки:

Відгуки про видалення зуба у пацієнтів бувають різні, але досить рідко хтось скаржиться на біль. Головне бажання пацієнта в таких ситуаціях – провести процедуру якнайшвидше або взагалі зробити видалення зубів під наркозом. Швидкість не завжди залежить від навичок та досвіду лікаря. Якщо зуб, що підлягає екстракції, має раніше ліковані канали або його коріння знаходяться поруч з верхньощелепним синусом, спроби виконати роботу швидше не виправдані, лікар повинен ретельно перевірити лунку, на наявність кісткових фрагментів, частинок кореня, прибрати міжкореневу перегородку, згладити виступаючі кісткові краї. Всі ці маніпуляції дозволять лунці зажити швидше. Поспішати весь процес у жодному разі не можна. Наступним негативним моментом може бути наступний триденний період, протягом якого пацієнт може турбувати біль і припухлість. Ці явища неминучі, але ступінь їхньої виразності можна значно зменшити, виконуючи всі рекомендації лікаря та приймаючи протизапальні ліки, які призначить фахівець. Не варто забувати про гігієну ротової порожнини. Її слід проводити дуже обережно. Відсутність догляду за ротовою порожниною збільшує ризик бактеріальної інфекції. Будь-якій людині, у якої виникла потреба у видаленні зуба, хочеться довірити своє здоров'я хорошому фахівцю, який має у своєму розпорядженні всі найсучасніші препарати та інструменти.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта