Київ, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

(Всі дзвінки безкоштовні)

Брекет системи

Брекеты
Ім'я
Номер телефону *

Брекети – незнімна конструкція, яка використовується для випрямлення зубного ряду та корекції всіх видів аномалій прикусу. Ефективний і широко застосовуваний у стоматології спосіб підходить як маленьким дітям, так і дорослим пацієнтам. Сьогодні існує досить багато видів ортодонтичних апаратів, які рекомендуються для виправлення прикусу.

Види та встановлення брекетів

Выравнивание зубов

Щоб вибрати відповідні брекети, пацієнту необхідно добре орієнтуватися в пропонованих ортодонтами варіантах і розбиратися в перевагах і недоліках того чи іншого методу. Фахівці стоматологічної клініки «Асса» у Києві розкажуть про всі види сучасних брекет-систем.

Завдання будь-яких брекетів полягає в тому, щоб максимально швидко та якісно усунути наслідки, спричинені дефектом оклюзії та вирівняти щелепи таким чином, щоб сформувати правильний (фізіологічний) прикус. Сьогодні існує кілька видів брекет-апаратів, що мають відмінності в матеріалі, розташуванні та механізмі кріплення.

1. За способом кріплення

Залежно від того, як брекет-системи кріпляться на зубних рядах, вони поділяються на:

 • лігатурні
 • самолігуючі.

Відмінності двох видів кріплення полягають у тому, що при встановленні лігатурних  ортодонтичних апаратів, дуга утримується за допомогою еластичних лігатурів (гумок або дроту), а в системах, що самолігують , фіксується спеціальними замочками (активними та пасивними).

Лигатурные брекеты

Другий спосіб кріплення значно скорочує терміни корекції прикусу та зменшує кількість відвідувань лікаря-дантиста. Самолігуючі апарати виглядають естетичніше і не викликають больових симптомів при постійному носінні на відміну від лігатурних.

2.За місцем встановлення

За цим показником коригувальні системи поділяються на:

 • вестибулярні
 • лінгвальні

Вестибулярні апарати найпоширеніші серед брекет-систем. Вони кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду та зовні помітні оточуючим. Такі коригувальні пристрої дають хороший результат за будь-яких видів дефектів прикусу, у тому числі в складних випадках.

Лингвальные брекеты

Виготовляються такі системи із металу, сапфірових кристалів або кераміки. Єдиним недоліком цієї системи є помітне носіння брекетів, зате такі апарати, на думку пацієнтів, зручніші та практичніші.

Лінгвальні конструкції використовуються рідше через високу ціну та складність установки. Очевидною перевагою цієї системи є невидимість брекетів, але при цьому пацієнт відчуває дискомфорт, часто порушується дикція. Система не допомагає під час корекції складних патологій.

3.За матеріалом

Важливим критерієм для виготовлення брекетів є вибір відповідного матеріалу. Від якості і характеристик міцності матеріалу залежатиме цілісність конструкції і зовнішній вигляд виробу.

Металеві - найпопулярніший вид апаратів, що вирівнюють. Пояснюється цей факт не тільки доступною ціною, надійністю та міцністю знімних конструкцій, але й високою ефективністю при сильно виражених аномаліях. Терміни вирівнювання під час встановлення металевих брекетів, одні з найкоротших серед подібних виробів.

Керамічні корекційні конструкції, виготовлені з кераміки, виглядають дуже гідно і красиво. Не дивлячись на крихкість матеріалу, керамічні брекети відрізняються гарною міцністю і практично не відрізняються від кольору зубної емалі. Серед усіх переваг, у цих чудових брекетів є єдиний недолік - висока ціна.

Пластикові – вважаються ламкими конструкціями, використовуються в основному для коригування незначних дефектів, виправлення яких займає кілька місяців. Якщо ви маєте тривале виправлення прикусу або вирівнювання кривих зубів, ортодонти не радять вдаватися до допомоги пластикових брекетів з наступних причин:

 • через ламкість матеріалу;
 • швидкого накопичення нальоту;
 • неприємного запаху з рота та ін.

Сапфірові – найстильніші та найестетичніші конструкції, з представлених у сучасній ортодонтології моделей брекет-систем. Гарні відблиски та переливи при попаданні на них сонячного світла, зроблять вашу усмішку чудовою та бездоганною. Міцність сапфіру унеможливлює поломку апарата і дозволяє не побоюватися за його надійність.

Подбор брекет систем

Хороший ефект система дає тільки при порушеннях середньої тяжкості у зв'язку з меншим запасом міцності, ніж у металевих аналогів. Власникам сапфірової досконалості, потрібно пам'ятати, що найменші крихти, що залишилися на брекетах під час їжі, будуть помітні, тому догляд за ними має бути ретельнішим і регулярнішим.

Комбіновані – використовуються з метою зменшити ціну дорогих систем та зробити прості брекети більш естетичними. Лікарі-ортодонти часто практикують застосування комбінованих апаратів. Наприклад, на моляри вони ставлять брекети з металу, а передні зубні одиниці – керамічні чи сапфірові. Отже, виходить значна економія, пацієнт сяє красивою золотою або сапфіровою усмішкою, а вартість брекет-системи коштує йому дешевше.

Стоматологічний функціональний аналіз

Коррекция прикуса

Функціональний аналіз у стоматології – це обстеження, що проводиться у тих випадках, коли у пацієнта візуально поставлений діагноз про порушення прикусу або інші проблеми, пов'язані з жувальними м'язами обличчя. Апаратна діагностика може знадобитися, якщо надалі планується ортодонтичне лікування.

Функціональна діагностика – включає цілий комплекс процедур, спрямованих на виявлення патологій у роботі зубощелепного апарату за допомогою інноваційних технологій (фотопротокол, рентген-діагностика, виготовлення діагностичних моделей із застосуванням лицьової дуги. Інструментальний аналіз та діагностика в артикуляторі). Дослідження дає можливість поставити точний діагноз та визначити шляхи його вирішення, а також розробити ефективну схему дій для збереження зубів.

Ціни на брекети

Вартість корекції патологій прикусу залежить від наступних факторів:

 • Вік пацієнта (дитячий буде дешевше);
 • Складності коригуючих заходів;
 • Вибір конкретної моделі брекет-системи;
 • Ціни матеріалу, з якого зроблена система;
 • Вартість установки виправляючого апарату.

Результат лікування залежить від досвіду лікарів та надійності медичного закладу. Стоматологічна клініка «Асса» – це висококваліфікований медичний персонал, використання новітніх методик, сучасне обладнання та велике бажання допомогти людям.

Якщо вам потрібні брекети, звертайтесь до найкращих фахівців!

Встановлення брекетів необхідне, якщо

Исправление прикуса

Наші ортодонти застосовують у своїй роботі для виправлення прикусу.

 • Стандартні методи лікування вирівнювання зубів;
 • Інноваційні технології;
 • Цифрову ортодонтію;
 • Прозорі елайнери для виправлення прикусу;
 • Усі види брекет-систем;
 • Ортодонтичними апаратами нового покоління;
 • Мікроімплантацію;

Завдяки цьому ортодонтія в клініці АССА – це новий рівень підходу до виправлення нерівних зубів та прикусу, пошук та усунення причин за допомогою такої галузі стоматології, як гнатологія – лікування дисфункції суглобів, які і призводять до проблем нерівності зубного ряду та неправильного прикусу. Плюси в точності ортодонтичного лікування та прискорення процесу лікування завдяки цифровому підходу.  

Види брекет-систем та ортодонтичної апаратури

САПФІРОВА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Прозорі брекети виготовляються з монокристалів, що робить їх механічно міцними і має високу естетичність. Вони не фарбуються і легені у носінні.

МЕТАЛЕВА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Доступні за ціною, ефективні, популярні. Але одна вада - помітна для людського погляду. Підходять найбільше дітям, тому що сколити його неможливо.

КЕРАМІЧНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Естетичний вигляд брекетів,  мало помітні на зубах, є невеликим недоліком це тертя між дугою і пазом конструкції, а значить більш тривалий термін носіння брекетів.

ЛІНГВАЛЬНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Стандартне кріплення брекетів. Знаходяться на внутрішній стороні зуба та невидимі людському погляду. Це і є найбільша перевага та відмінність від вестибулярних систем. 

ВЕСТИБУЛЯРНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Вестибулярні  брекет-системи кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду та зовні помітні оточуючим. Такі коригувальні пристрої дають гарний результат за будь-яких видів дефектів прикусу.

ОРТОДОНТИЧНІ ЕЛАЙНЕРИ 

Альтернатива брекет-систем. Ряд знімних прозорих кап, які використовуються для переміщення зубів з метою їхнього вирівнювання. Непомітні, легкі застосування, не вимагають активації, не викликають дискомфорт.

Ціна на ортодонтичні послуги у Києві

Ортодонтичні послуги

Консультація стоматолога-ортодонту250 грн
Брекет-системи
Установка металевої брекет-системи 1 щелепа
 8800 грн
Установка керамічної брекет-системи 1 щелепа
 13500 грн
Установка високоестетичної сапфірової брекет-системи 1 щелепа
15700 грн
Установка самолігуючої металевої брекет-системи Damon Q 1 щелепа
14200 грн
Установка самолігуючої керамічної брекет-системи Damon Clear 1 щелепа
19800 грн
Знімний ортодонтичний апарат /LM- activator /Пластинка Адамс
от 3500 грн
Складання ортодонтичного плану лікування з діагностикою , фотопротокол, виготовлення гіпсових моделей.
1500 грн
Виправлення прикусу елайнерами

Цифровий план лікування для виготовлення елайнерів
 4200 грн
Прозорий елайнер UsmiH clear aligners (1 капа)
1850 грн 
Invisalign  елайнери USA (пакетні пропозиції)

Invisalign Lite (1 щелепа )
3000 USD 
Invisalign Lite (2 щелепи)
4000 USD 
Invisalign Teen 
5000 USD
IInvisalign FULL (діагностика, безлімітна кількість елайнерів на весь курс лікування, комп'ютерне планування, атачменти, все консультація фахівця, 5-річна гарантія )
5000 USD 
Комп'ютерне планування ClinCheck
12500 грн 

Наші ортодонти

Стоматолог-ортодонт

Штефан Павло Анатолійович

Стоматолог-ортодонт

 • Лікування всіх патологій прикусу за допомогою ортодонтичних апаратів та брекет-систем;
 • Комплексний підхід до лікування пацієнтів із вродженими патологіями щелепи на основі Лондонської Школи Ортотропії;
 • Член асоціації Ортодонтів України;
 • International Association for Orthodontics;
 • European Orthodontic Society;
Стоматолог-ортодонт

Байраченко Сергій Дмитрович

Стоматолог-ортодонт

 • Комплексна ортодонтична діагностика;
 • Лікування дітей методом корекції знімними та незнімними апаратами (пластинки та міофункціональні капи);
 • Виправлення патологій прикусу брекетами ;
 • Ортодонтична підготовка до імплантації/тотальної ортопедичної реабілітації;
 • Член асоціації Ортодонтів України;

Стоматологія АССА фото до та після

Металическая брекет-система
Брекет-система на одну челюсть
Исправление неправильного прикуса
Установка брекетов
Установка брекетов
Брекеты металлические
Неправильный прикус
Исправление кривизны зубов
детская ортодонтия
Брекет-системы на зубы
Брекеты на зубы
Съемная ортодонтическая пластинка

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

0800 334-205

(дзвінок безкоштовний) +38(044)22-33-055
+38(044)22-33-005
+38(063)377-78-82

assadental.info@gmail.com

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта