Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

Брекет системи

Брекети
Ім'я
Номер телефону *

Брекети – незнімна конструкція, яка використовується для випрямлення зубного ряду та корекції всіх видів аномалій прикусу. Ефективний і широко застосовуваний у стоматології спосіб підходить як маленьким дітям, так і дорослим пацієнтам. Сьогодні існує досить багато видів ортодонтичних апаратів, які рекомендуються для виправлення прикусу.

Ортодонтичні послуги

Консультація лікаря-стоматолога-ортодонта

Первинна консультація, огляд, мануальна діагностика, складання плану лікування

400

грн

Установка металевої брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

12000

грн

Установка керамічної брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

15000

грн

Встановлення сапфірової брекет-системи одна щелепа

Брекет-система American Orthodontics з фіксацією на 1 щелепу

18000

грн

Види та встановлення брекетів

Вирівнювання зубів

Щоб вибрати відповідні брекети, пацієнту необхідно добре орієнтуватися в пропонованих ортодонтами варіантах і розбиратися в перевагах і недоліках того чи іншого методу. Фахівці стоматологічної клініки «Асса» у Києві розкажуть про всі види сучасних брекет-систем.

Завдання будь-яких брекетів полягає в тому, щоб максимально швидко та якісно усунути наслідки, спричинені дефектом оклюзії та вирівняти щелепи таким чином, щоб сформувати правильний (фізіологічний) прикус. Сьогодні існує кілька видів брекет-апаратів, що мають відмінності в матеріалі, розташуванні та механізмі кріплення.

1. За способом кріплення

Залежно від того, як брекет-системи кріпляться на зубних рядах, вони поділяються на:

 • лігатурні
 • самолігуючі.

Відмінності двох видів кріплення полягають у тому, що при встановленні лігатурних ортодонтичних апаратів, дуга утримується за допомогою еластичних лігатурів (гумок або дроту), а в системах, що самолігують , фіксується спеціальними замочками (активними та пасивними).

Лігатурні брекети

  Другий спосіб кріплення значно скорочує терміни корекції прикусу та зменшує кількість відвідувань лікаря-дантиста. Самолігуючі апарати        виглядають естетичніше і не викликають больових симптомів при постійному носінні на відміну від лігатурних.

2. За місцем встановлення

За цим показником коригувальні системи поділяються на:

 • вестибулярні
 • лінгвальні

Вестибулярні апарати найпоширеніші серед брекет-систем. Вони кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду та зовні помітні оточуючим. Такі коригувальні пристрої дають хороший результат за будь-яких видів дефектів прикусу, у тому числі в складних випадках.

Лінгвальні брекети

Виготовляються такі системи із металу, сапфірових кристалів або кераміки. Єдиним недоліком цієї системи є помітне носіння брекетів, зате такі апарати, на думку пацієнтів, зручніші та практичніші.

Лінгвальні конструкції використовуються рідше через високу ціну та складність установки. Очевидною перевагою цієї системи є невидимість брекетів, але при цьому пацієнт відчуває дискомфорт, часто порушується дикція. Система не допомагає під час корекції складних патологій.

3. За матеріалом

Важливим критерієм для виготовлення брекетів є вибір відповідного матеріалу. Від якості і характеристик міцності матеріалу залежатиме цілісність конструкції і зовнішній вигляд виробу.

Металеві - найпопулярніший вид апаратів, що вирівнюють. Пояснюється цей факт не тільки доступною ціною, надійністю та міцністю знімних конструкцій, але й високою ефективністю при сильно виражених аномаліях. Терміни вирівнювання під час встановлення металевих брекетів, одні з найкоротших серед подібних виробів.

Керамічні корекційні конструкції, виготовлені з кераміки, виглядають дуже гідно і красиво. Не дивлячись на крихкість матеріалу, керамічні брекети відрізняються гарною міцністю і практично не відрізняються від кольору зубної емалі. Серед усіх переваг, у цих чудових брекетів є єдиний недолік - висока ціна.

Пластикові – вважаються ламкими конструкціями, використовуються в основному для коригування незначних дефектів, виправлення яких займає кілька місяців. Якщо ви маєте тривале виправлення прикусу або вирівнювання кривих зубів, ортодонти не радять вдаватися до допомоги пластикових брекетів з наступних причин:

 • через ламкість матеріалу;
 • швидкого накопичення нальоту;
 • неприємного запаху з рота та ін.

Сапфірові – найстильніші та найестетичніші конструкції, з представлених у сучасній ортодонтології моделей брекет-систем. Гарні відблиски та переливи при попаданні на них сонячного світла, зроблять вашу усмішку чудовою та бездоганною. Міцність сапфіру унеможливлює поломку апарата і дозволяє не побоюватися за його надійність.

Підбір брекет систем

Хороший ефект система дає тільки при порушеннях середньої тяжкості у зв'язку з меншим запасом міцності, ніж у металевих аналогів. Власникам сапфірової досконалості, потрібно пам'ятати, що найменші крихти, що залишилися на брекетах під час їжі, будуть помітні, тому догляд за ними має бути ретельнішим і регулярнішим.

Комбіновані – використовуються з метою зменшити ціну дорогих систем та зробити прості брекети більш естетичними. Лікарі-ортодонти часто практикують застосування комбінованих апаратів. Наприклад, на моляри вони ставлять брекети з металу, а передні зубні одиниці – керамічні чи сапфірові. Отже, виходить значна економія, пацієнт сяє красивою золотою або сапфіровою усмішкою, а вартість брекет-системи коштує йому дешевше.

Стоматологічний функціональний аналіз

Корекція прикусу

Функціональний аналіз у стоматології – це обстеження, що проводиться у тих випадках, коли у пацієнта візуально поставлений діагноз про порушення прикусу або інші проблеми, пов'язані з жувальними м'язами обличчя. Апаратна діагностика може знадобитися, якщо надалі планується ортодонтичне лікування.

Функціональна діагностика – включає цілий комплекс процедур, спрямованих на виявлення патологій у роботі зубощелепного апарату за допомогою інноваційних технологій (фотопротокол, рентген-діагностика, виготовлення діагностичних моделей із застосуванням лицьової дуги. Інструментальний аналіз та діагностика в артикуляторі). Дослідження дає можливість поставити точний діагноз та визначити шляхи його вирішення, а також розробити ефективну схему дій для збереження зубів.

Ціни на брекети

Вартість корекції патологій прикусу залежить від наступних факторів:

 • Вік пацієнта (дитячий буде дешевше);
 • Складності коригуючих заходів;
 • Вибір конкретної моделі брекет-системи;
 • Ціни матеріалу, з якого зроблена система;
 • Вартість установки виправляючого апарату.

Результат лікування залежить від досвіду лікарів та надійності медичного закладу. Стоматологічна клініка «Асса» – це висококваліфікований медичний персонал, використання новітніх методик, сучасне обладнання та велике бажання допомогти людям.

Якщо вам потрібні брекети, звертайтесь до найкращих фахівців!

Встановлення брекетів необхідне, якщо

Виправлення прикусу

Наші ортодонти застосовують у своїй роботі для виправлення прикусу.

 • Стандартні методи лікування вирівнювання зубів;
 • Інноваційні технології;
 • Цифрову ортодонтію;
 • Прозорі елайнери для виправлення прикусу;
 • Усі види брекет-систем;
 • Ортодонтичними апаратами нового покоління;
 • Мікроімплантацію;

Завдяки цьому ортодонтія в клініці АССА – це новий рівень підходу до виправлення нерівних зубів та прикусу, пошук та усунення причин за допомогою такої галузі стоматології, як гнатологія – лікування дисфункції суглобів, які і призводять до проблем нерівності зубного ряду та неправильного прикусу. Плюси в точності ортодонтичного лікування та прискорення процесу лікування завдяки цифровому підходу.  

Види брекет-систем та ортодонтичної апаратури

САПФІРОВА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Прозорі брекети виготовляються з монокристалів, що робить їх механічно міцними і має високу естетичність. Вони не фарбуються і легені у носінні.

МЕТАЛЕВА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Доступні за ціною, ефективні, популярні. Але одна вада - помітна для людського погляду. Підходять найбільше дітям, тому що сколити його неможливо.

КЕРАМІЧНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Естетичний вигляд брекетів,  мало помітні на зубах, є невеликим недоліком це тертя між дугою і пазом конструкції, а значить більш тривалий термін носіння брекетів.

ЛІНГВАЛЬНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Стандартне кріплення брекетів. Знаходяться на внутрішній стороні зуба та невидимі людському погляду. Це і є найбільша перевага та відмінність від вестибулярних систем. 

ВЕСТИБУЛЯРНА БРЕКЕТ-СИСТЕМА

Вестибулярні  брекет-системи кріпляться на зовнішній стороні зубного ряду та зовні помітні оточуючим. Такі коригувальні пристрої дають гарний результат за будь-яких видів дефектів прикусу.

ОРТОДОНТИЧНІ ЕЛАЙНЕРИ 

Альтернатива брекет-систем. Ряд знімних прозорих кап, які використовуються для переміщення зубів з метою їхнього вирівнювання. Непомітні, легкі застосування, не вимагають активації, не викликають дискомфорт.

Стоматологія АССА фото до та після

Металическая брекет-система
Брекет-система на одну челюсть
Исправление неправильного прикуса
Установка брекетов
Установка брекетов
Брекеты металлические
Неправильный прикус
Исправление кривизны зубов
детская ортодонтия
Брекет-системы на зубы
Брекеты на зубы
Съемная ортодонтическая пластинка

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта