Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /     Терапія   /  Пародонтологія

Пародонтит - лікування у Києві

Іноді у кожного з нас болить ясна. Для більшості людей це не привід звернеться до лікаря. А даремно. Біль у яснах, їхня кровоточивість може бути ознакою запального захворювання – пародонтиту.

Консультація лікаря-пародонтолога

Первинна консультація, огляд, діагностика

250

грн

Пародонтологічне над'ясенне глибоке чищення зубів, 2 щелепи

Глибока чистка ясен включає очищення поверхні коренів і видалення каменів з ясенних кишень.

2800

грн

Глибокий кюретаж піддесневих кишень (SRP I-II стадія),1 щелепа

Це комплекс стоматологічних маніпуляцій, спрямованих на чищення пародонтальних кишень від відкладень, полірування коріння зубів, видалення грануляцій, зняття біоплівки (мікробного нальоту)

5500

грн

Глибокий кюретаж піддесневих кишень (SRP III стадія),1 щелепа

Це комплекс стоматологічних маніпуляцій, спрямованих на чищення пародонтальних кишень від відкладень, полірування коріння зубів, видалення грануляцій, зняття біоплівки (мікробного нальоту)

7000

грн

Плазмоліфтинг ясен, 2 щелепи

Це інноваційна технологія, направлена на лікування та профілактику захворювань ясен, які можуть призвести до втрати зубів. Ціна вказана за 2 щелепи

2500

грн

Плазмоліфтинг обличчя

Плазмоліфтинг обличчя - інноваційна процедура, що використовує власну плазму крові для омолодження шкіри та стимуляції колагену. Цей метод поліпшує текстуру шкіри, зменшує зморшки та надає обличчю молодий вигляд, забезпечуючи природні результати та швидке відновлення.

3500

грн

Плазмоліфтинг ясен + обличчя

Комплексний плазмоліфтинг для ясен та обличчя забезпечує зміцнення ясен і омолодження шкіри за одну процедуру.

5000

грн

Хвороби пародонту

Наші зуби не просто закріплені в яснах за допомогою кореня. До опорного апарату зуба відносяться ясна, окістя, що зв'язує шар. Все разом це називається пародонтом, від грецького виразу "біля зуба". За даними всесвітньої організації охорони здоров'я, захворювання пародонту мають 80% населення планети. У стоматології навіть є спеціальний напрямок – пародонтологія.

Причини захворювання ясен

 • Погана гігієна рота
 • Неякісне протезування
 • Відсутність зубів, що призводить до додаткового навантаження на решту
 • Неправильний прикус
 • Хвороби внутрішніх органів
 • Куріння
 • Вік
Лікування пародонту в Києві

Перші ознаки запалення можуть бути непомітними. Тому такі важливі регулярні візити до лікаря. Досвідчений стоматолог при профілактичному огляді може розпізнати проблему та направить на консультацію до пародонтолога.

Види захворювання пародонту

Лікар-пародонтолог проведе детальний огляд, щоб визначити про який вид запалення йдеться у кожному конкретному випадку. Розрізняють три види захворювань ясен:

Лікування гінгівіту в стоматології

 • Гінгівіт

Це запалення ясен. Якщо ваші ясна кровоточать під час чищення або, коли ви кусаєте тверду їжу, швидше за все у вас гінгівіт. При гінгівіті бактерії проникають у ясна, але не торкаються зубної кишені. Десни набрякають, чистити їх ставати неприємно, а значить скорочується час чищення та тиск на щітку. В результаті в ротовій порожнині залишається більше бактерій, накопичується зубний камінь. Якщо вчасно не розпочати лікування, стан тканин погіршується та розвивається пародонтит.

 • Пародонтит

Запалена, пухка тканина сприяє проникненню бактерій під ясна. Зв'язування навколо зубного кореня руйнується. Між яснами та зубом утворюється простір – пародонтальна кишеня. У кишені осідають мінеральні речовини, утворюючи зубний камінь. Процес руйнування тканин наростає, виникає рухливість зубів, а важких випадках вони починають випадати.

 • Пародонтоз

Його часто плутають із пародонтитом, але це зовсім різні захворювання. При пародонтозі запалення відсутнє. При ньому випадають зуби через дистрофію кістки. Пародонтоз – рідкісне захворювання, що зустрічається лише у невеликої частини населення.

Лікування ясен

Найголовніше: лікувати пародонтоз, пародонтит чи гінгівіт потрібно вчасно. Якщо процес не запущений, лікування буде швидким та результативним. У клініці лікування проводять за індивідуальним планом, але є процедури, обов'язкові для всіх:

Лікування пародонтиту

Кюретаж пародонтальної кишені

Лікування пародонту

Гарне слово означає очищення зубної кишені. При звичайному чищенні зубів від нальоту очищається поверхня зуба. При кюретажі відбувається глибоке чищення зубів, зубний камінь видаляється з кишені. Разом з відкладеннями вичищаються шматочки тканини, що відмерли, продукти розкладання, залишки їжі. Кюретаж усуває причину запалення та прискорює лікування.

При початкових стадіях пародонтиту застосовують закритий кюретаж із місцевою анестезією. У запущених випадках доводиться робити розріз, а це вже хірургічне втручання.

Медикаментозне лікування

В окремих випадках лікар може призначити антибіотики, адже запалення спричиняють бактерії. У стоматологічній клініці Асса  до антибіотиків вдаються за показаннями, але здебільшого застосовують новий метод – дентальну вкладку.

Це мікрочіп із антибактеріальним розчином, хлоргексидином. Активна речовина надходить у ясна протягом 7-10 днів, потім вкладка просто розсмоктується. Вам не потрібно ходити на процедури щодня і гаяти час на рутинні маніпуляції. Ефект від процедури тривалий, особливих протипоказань немає. Лікування ясен забирає багато часу, тому краще застосовувати профілактичні заходи.

Профілактика пародонтиту

Чищення зубів, регулярні візити до стоматолога – ці нескладні методи допомагають стежити за станом ротової порожнини. Проте наука пропонує вживати більш активних заходів щодо профілактики захворювань ясен. Новий напрямок у профілактиці пародонтиту - плазмоліфтинг . Не всяка клініка пропонує цю процедуру. У стоматології Асса застосовують сертифікований метод, який відповідає стандартам якості ISO.

 Полягає процедура в тому, що у пацієнта беруть кров, відокремлюють від плазми та вводять її в ясна. Плазма відновлює обмін речовин, покращує кровопостачання, зміцнює кісткову тканину. Власна плазма не викликає відторгнення чи алергічні реакції. У методу мало протипоказань.

Якщо у вас кровоточать ясна, з'явився неприємний запах із рота, почали хитатися зуби – не відкладайте візит до лікаря. У стоматологічній клініці Асса пародонтолог підбере індивідуальне лікування, і ви незабаром забудете про проблему з яснами. Знаходиться клініка на межі районів Позняки та Осокорки у Києві. Точна адреса: вул. Анни Ахматової 5.

Захворювання
Пародонтит
Пародонтоз
Що це?
Запальний процес, що супроводжується глибоким ураженням навколозубної тканини;
Системне ураження тканин пародонту;
%
80% населення;
2-8% населення;
Характер
Пародонтит відноситься до інфекційних захворювань, що вражає 1 або кілька зубів;
Уражається весь зубний ряд верхньої та нижньої щелепи;
Причини
Погана гігієна ротової порожнини; зубне каміння; проблеми із ШКТ, ендокринною системою; неправильний прикус; шкідливі звички; дефіцит вітамінів у організмі;
Спадковість, остеопороз (захворювання кісток), цукровий діабет, атеросклероз, проблеми з ендокринною системою; неправильний прикус;
Симптоми
 • гостре запалення ясен (гіперемія, синюшність);
 • Кровоточивість під час чищення зубів та при пережовуванні твердої їжі;
 • Оголюється коріння зубів;
 • З'являється неприємний запах, зубоясенні кишені збільшені;
 • Відбувається оголення коріння зубів;
 • Абсцеси та нориці на яснах;
 • Якщо це захворювання не лікувати починається запалення всіх навколозубних тканин і зуби починають розхитуватися;
 • Остання стадія – випадання зубів.
 • хронічний процес, який може протікати роками (10-15 років);
 • Поступово відбувається оголення шийки кореня зуба;
 • Десна стає блідо-рожевого відтінку;
 • Підвищена чутливість зубів;
 • З'являються проміжки між зубами;
 • На останній стадії випадання зубів.

Діагностика та захворювання ясен

Лікування ясен

В основному велика частина захворювань порожнини рота починається із запалення ясен, не своєчасна профілактика і лікування трансформуються в більш важкий ступінь. симптоми не дуже приємних захворювань. За наявності хоча б однієї ознаки слід негайно звернутися до лікаря.

Пародонт (це комплекс тканин, які оточують зуб і фіксують його в кістки), піддається постійному поганому впливу через неправильний прикус, трамв, відсутність зубів у зубному ряду, хімічне  роздратування, неправильно підібрану щітку (механічні трамви), погану гігієну, все це призводить до запалень та захворювань.

До стоматологічного центру АССА звертаються з різними захворюваннями ясен. Гінгівіт, пародонтоз, пародонтит та переімплантит – діагностика, лікування та профілактика цих хвороб проводиться спеціалістом клініки з вузькою спеціалізацією – пародонтологією.

Лікування ясен у Києві в стоматології АССА

Лікування відбувається за індивідуальним планом кожного пацієнта. Консервативна, медикаментозна терапія, хірургічне лікування, амбулаторні операції будь-якої складності.

Так само в клініці застосовується інноваційний метод лікування захворювань пародонту  - передової ізраїльської технології  біо чіп.

Дентальна вкладка - це спеціальний мікрочіп, локальної дії, для консервативного лікування захворювань пародонту, що виділяє протягом 10 днів активну речовину (не є антибіотиком, пролонгованої дії, в желатиновому матриксі), що вбиває хвороботворних мікробів, які знаходяться в глибині «кишені» ясна. У цьому мікроби неспроможна розвивати стійкість до впливу цього препарату.

Лікування в стоматології Києва періочипом

Застосувавши нову технологію, можна значно прискорити процес загоєння пародонту та провести ефективніше лікування, усунувши гострий процес. При прогресуючому захворюванні з глибокими пародонтальними кишенями стандартне консервативне лікування буде  малоефективним.

Мінімальна переважна концентрація речовини підтримується в пародонтальній кишені протягом 7-10 днів. Хлоргексидин вбиває 99% пародонтопатогенних бактерій, а пролонгуюча дія мікрочіпа сприяє природній регенерації тканин та швидкому відновленню.

Попереднє професійне чищення зубів є необхідною умовою для використання дентальної вкладки. Вкладка вводиться в пародонтальну кишеню глибиною від 5 мм і більше після зняття відкладень зубного каменю ультразвуковим скейлером і полірування кореня. 

Спеціально витягувати вкладку після лікування не потрібно, вона сама розсмоктується через 8-9 днів після встановлення. Дія продовжується і після  розсмоктування в пародонтальній кишені, пригнічується бактеріальний наліт протягом 11 тижнів після лікування.

Показанням до застосування цієї технології є антимікробна терапія при локалізованому та генералізованому пародонтиті.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта