Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Терапія 

Терапевтична стоматологія

Лікування зубів
Ім'я
Номер телефону *

Багато людей нехтують профілактикою ротової порожнини. До стоматолога звертаються, коли нестерпно болить зуб, якщо після дотику до ясна щіткою виділяється кров. При терапевтичному лікуванні не видаляють зуби, не ставлять протези, а усувають карієс, лікують кореневі канали, знімають м'який наліт та твердий камінь, ставлять пломби.

Терапевтичні послуги

Фотополімерна реставрація (лікування початкового карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1190

грн

Фотополімерна реставрація (лікування середнього карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1450

грн

Фотополімерна реставрація (лікування глибокого карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1680

грн

Комплексне чищення зубів апаратом нового покоління (air-flow+ультразвук+полірування) 2 щелепи

Професійна гігієна порожнини рота апаратом "EMS Air Flow" Швейцарія: ультразвукова чистка, AirFlow з гліцином, полірування і шліфування, 2 щелепи.

1950

грн

Відбілювання зубів Magic Smile EXPERT 1 щелепа

Для досягнення максимального ефекту і результату використовуємо сучасну лампу холодного світла Magic Smile. Не завдає шкоди та максимально зберігає емаль. Ціна за одну щелепу.

4200

грн

Інструментальна та механічна обробка 1 каналу (ендомотор)

Успіх ендодонтичного лікування в багатьох випадках залежить від якісної механічної (інструментальної) обробки кореневих каналів. Цей етап є основним і технічно складним.

650

грн

Пломбування 1 каналу гарячою гуттаперчею (3D обтурація)

Пломбування розігрітою гутаперчею - найефективніший спосіб герметизації каналів.

755

грн

Лікарі терапевти стоматологічної клініки АССА

Стоматолог-терапевт-реставратор

Єрохіна Марія Олегівна

Стоматолог-терапевт-реставратор

Терапевт-пародонтологХірург

Байраченко Владислав Дмитрович

Терапевт-пародонтолог
Хірург

Інноваційні технології в стоматології зроблять Ваше лікування безболісним та високоточним

  • Сертифіковане обладнання та матеріали
  • Прогресивні методики лікування,  протезування ,  хірургії , ортодонтії тощо
  • Матеріали найвищої якості
  • Високоточна цифрова діагностика на місці
  • Лікарі високої кваліфікації та всіх спеціалізацій
  • Цифрове моделювання посмішки - Ви знаєте результат ДО лікування
Цифрова діагностика

Лікування карієсу. Що таке карієс?

Карієс зубів   досить поширена хвороба у всьому світі, лише малій кількості людей вдалося уникнути його руйнівної дії.

Карієс досить підступний і безжальний по відношенню до Ваших зубів.

Він починає свій шлях з білих і темних плям на поверхні зуба (стадія плями на емалі), потім зуби стають чутливими, а плями, що з'явилися, збільшуються і стають шорсткими (поверхневий карієс).

На наступному етапі, у твердій оболонці пошкодженого зуба з'являються порожнини або простіше сказати дірочки, які торкаються верхніх шарів дентину (середній карієс), які ведуть до руйнування глибоких шарів м'якої оболонки зуба (глибокий карієс).

Сертифіковане обладнання

Область ушкодження емалі зуба, глибина ураження каріозним процесом та кількість втраченого кальцію (почорнілі зуби) визначають методику та план лікування.

Як лікувати карієс зубів

Здорові зуби вдається зберегти ні кожному, і для цього є багато як об'єктивних, так і суб'єктивних причин.Перші навички чищення зубів ми отримуємо в дитинстві і, на жаль, перші солодощі, цукор теж родом із дитинства.Тому сучасна стоматологія пропонує дуже багато інноваційних технологій та процедур догляду за ротовою порожниною.

Стоматологія асса

В ідеалі догляд за зубами слід починати з перших років життя дитини. Як свідчить статистика у 60-70% дітей 11-12 років є ознаки початкового чи середнього карієсу. Щоб уникнути проблем, необхідно суворо дотримуватися правил гігієни з догляду за зубами в домашніх умовах. Для цього необхідно мати не лише зубну щітку та пасту. Обов'язковою умовою є ополіскувач, зубні нитки (флосси), іригатор.

Одним із найважливіших етапів у боротьбі з карієсом є професійний догляд та профілактика захворювань ротової порожнини.

Багато хто думає, що похід до стоматолога обов'язково має супроводжуватися болем і неприємними відчуттями, але тільки пацієнти, які з дитинства, регулярно відвідували стоматологічні клініки, не знаходять у цих візитах нічого поганого.

Регулярне професійне чищення зубів , яке складається з декількох етапів: ультразвукове, піскоструминними апаратами Airflow, чищення мовної поверхні та полірування спеціальними пастами допоможуть Вам уникнути безлічі проблем. . Доктора стоматологічного центру АССА , що знаходиться на вул. Ахматової,5 (м.Позняки, Лівий берег) надають повний спектр стоматологічних послуг: профілактика та гігієна, лікування карієсу, ендодонтичне лікування (лікування каналів), ортодонтія, естетична стоматологія,  гнатологія , пародонтологія, щелепно-лицьова: атипові, зуби мудрості, кісти), а також імплантація та протезування зубів,  дитяча стоматологія .

Стоматологічний центр АССА

Профілактика карієсу

Перед тим як встановлювати коронки, мости або імплантати, лікар спочатку панує порожнину. Виліковує хвороби порожнини рота - запалення, пульпіти та періодонтити. Терапевти не видаляють зуби, а намагаються відновити їх, використовуючи різні процедури. Фахівці шукають зв'язку між стоматологічними проблемами та внутрішніми хворобами. Звертаючись до професіонала, пацієнти отримують якісне обслуговування без присутності болю та дискомфорту. У процесі лікування використовують сучасні матеріали, дороге обладнання. Людині надається гарантія на реставрований зуб, поставлену пломбу або штифт.

Стоматологія асса
Стоматологія асса

Терапевти борються з карієсом. Без проблем усувають його на початку появи, а й у занедбаній формі. Ігнорування лікуванням закінчується втратою зуба, хоча коли карієс лише прогресує, його усувають, торкаючись лише емаль та встановлюючи пломбу. При запущеному карієсі після введення анестезії обробляють канали кореня, потім на зуб надягають коронку. Патологія у тяжкому ступені переходить у пульпіт, коли запалюється нерв. 

Серйозним ускладненням служить періодонтит, при якому уражається кісткова тканина, що знаходиться навколо зуба. Коли людина не стежить за порожниною рота, на зубах формується наліт, в якому мешкають шкідливі мікроорганізми. Згодом утворюються тверді відкладення. Патологічна мікрофлора провокує запалення ясен. Зуби стають неміцними, починають розхитуватися та випадати. Щоб цього не трапилося, стоматологи вдаються до різних варіантів чищення нальоту, за яких знищуються бактерії.

Стоматологія Асса на Позняках
Стоматологічний центр асса

Апаратна методика включає застосування:

Лікувати зуби на початковому етапі проблеми набагато безболісніше, комфортніше і набагато дешевше. А ще краще приходити на профілактичні огляди та гігієнічне чищення зубів раз на пів року, тоді фахівець зможе запобігти появі карієсу та інших захворювань ротової порожнини, що значно заощадить Ваш час та фінанси.

  • системи Air Flow;
  • ультразвукового впливу.
Стоматологія АССА
Стоматологія АССА

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта