Київ, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

(Всі дзвінки безкоштовні)

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

Без боли в детской стоматологии

Дитяча стоматологія- одне з найважливіших напрямів у сучасній стоматології. У завдання цього напряму входить лікування карієсу, пульпіту на молочних та корінних зубах, усунення проблем з яснами та ротовою порожниною, видалення молочних зубів, а також профілактика та навчання правильної гігієни.

Профилактика и лечение зубов детям

ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ МОЛОЧНИХ І ПОСТІЙНИХ ЗУБІВ

пофилактика кариеса у детей

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ КАРІЄСА ТА ЙОГО ОСЛОЖНЕНЬ

Психологическая адаптация детей

ПСИХОЛОГІЧНА АДАПТАЦІЯ

Пластика уздечки, удаление зубов

ПЛАСТИКА ВУЗДЕЧКИ І ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ

Дитячі стоматологічні послуги

Консультація дитячого стоматолога
400 грн
Комплексна професійна гігієна та фторпрофілактика зубів 2 щелепи
600 грн
Ремінералізуюча терапія (1 щелепа)
400 грн
Пломбування молочного зуба (склоіномірна пломба)
от 600 грн
Пломбування постійного зуба (склоіномірна пломба)
от 700 грн
Пломбування молочного зуба (Twinky-star)
от 800 грн
Реставрація фотополімером молочного зуба
от 900 грн
Реставрація фотополімером постійного зуба
от 900 грн
Невідкладна допомога
550 грн
Лікування пульпіту молочного зуба
от 800 грн
Лікування пульпіту постійного зуба
от 1200 грн
Видалення молочного зуба (1-2 ступінь рухливості)
500 грн
Видалення молочного зуба (3 ступінь рухливості)
400 грн

Лечение молочных зубов

Дитяча стоматологія – що це?

Деякі батьки впевнені, що контролювати стан молочних зубів та лікувати не обов'язково, оскільки їх незабаром замінять постійні. Це досить небезпечна помилка: молочні зуби самі по собі сильніше схильні до карієсу і, якщо його вчасно не вилікувати, хвороба може перейти на корінний зуб, і той вже з'явиться з карієсом. 

Крім небезпеки, яку представляє хворий молочний зуб для постійного, є ще небезпека для здоров'я різних внутрішніх органів. Перший похід до стоматолога. Знайомство зі стоматологом рекомендують починати в однорічному віці, коли фахівець може оцінити не лише стан зубів, а й розвиток вуздечки, прикусу та загальний стан ротової порожнини.

 Від того, наскільки вдалим буде перший прийом стоматолога, залежить вже подальше ставлення пацієнта до дантистів. Саме тому важливо до вибору стоматолога та підготовки до першого прийому підійти з усією відповідальністю.

Ефективне лікування молочних зубів

Для емалі та дентину молочних зубів характерні менша товщина та низький рівень мінералізації, тому карієс здатний швидше виникнути на дитячих зубах, викликаючи їх руйнування. Стоматологи рекомендують батькам регулярно наводити дітей на профілактичні огляди для перевірки їхнього стану та своєчасного лікування при виявленні каріозного процесу.

Сучасні технології у дитячій стоматології

Профилактика кариеса у детей

Головні пріоритети дитячої стоматології АССА – це безболісність процедур, застосування щадних та нетравматичних терапевтичних методів. До сучасних технологій лікування молочних зубів відносяться: ремінералізація, герметизація фісур, сріблення емалі, озонування.

Ремінералізація – це спосіб зупинення розвитку карієсу та відновлення структури емалі. Метод використовують для виявлення вогнища демінералізації як плями. У ході процедури на поверхню зуба наносять розчин, який містить фосфор, кальцій, фтор. За допомогою електрофорезу, вакууму або ультразвуку досягають більш активного проникнення корисних мікроелементів в емаль. Поверхня зуба обробляють склоподібною речовиною, що робить її гладше і рівніше. Срібло передбачає покриття молочних зубів розчином нітрату срібла. Антибактеріальна властивість іонів срібла призводить до зупинки розвитку поверхневого карієсу, але молочний зуб забарвлюється у чорний колір. Озонування – ефективний та безболісний спосіб знищення патогенних мікроорганізмів. На ранніх стадіях карієсу після озонування стоматологам вдається відновити емаль молочних зубів шляхом обробки поверхні спеціальним складом.

Лечение кариеса на более поздних стадиях проводят с использованием других методов.- Удаление разрушенных тканей производят методом препарирования. Пораженные кариесом участки зуба отделяют тонкой водной, воздушной или абразивной струей.- Труднодоступные зубные каналы дезинфицируют безопасным для организма ребенка растворами.- Дефекты запечатывают пломбами. Стоматологи производят пломбирование материалами, которые оптимально подходят для молочных зубов. Фторсодержащие пломбы способствует укреплению твердых зубных тканей, а пломбы разных цветов вызывают у детей позитивное отношение к процедурам.

Лікування карієсу на пізніших стадіях проводять з використанням інших методів. - Видалення зруйнованих тканин виробляють методом препарування. Уражені карієсом ділянки зуба відокремлюють тонким водним, повітряним або абразивним струменем. - Важкодоступні зубні канали дезінфікують безпечним для організму дитини розчинами. Стоматологи виробляють пломбування матеріалами, що оптимально підходять для молочних зубів. Фторвмісні пломби сприяє зміцненню твердих зубних тканин, а пломби різних кольорів викликають у дітей позитивне ставлення до процедур.

Чому важливо відвідувати дитячого стоматолога

Лечение пульпита и периодонтита у ребенка

Якщо зуби дитини уражені інфекцією, то її поширення у тканині щелепи здатне викликати руйнування майбутніх постійних зубів. Крім того, здоровий стан молочних зубів:

 • позитивно позначається на дикції;
 • закладає основу формування правильного прикусу;  
 • запобігає розвитку шлунково-кишкових захворювань завдяки гарному пережовування їжі та усунення локальних запальних процесів у ротовій порожнині.

Регулярне відвідування стоматолога допоможе виявити карієс на ранніх стадіях і провести просте та швидке лікування.

Фторированный лак предотвращение кариеса

Корисні властивості фторованого лаку при лікуванні зубів

Фторлак забезпечує найефективніший метод аплікації фтору для дитячих зубів. Він запобігає і навіть звертає назад каріозний процес. Ці лаки підтвердили свою ефективність у профілактиці карієсу на тимчасових та постійних зубах, у практиці дитячої стоматології.

Фторований лак - професійний адгезивний матеріал, який складається з великої кількості фтору в розчині, що швидко висихає, на основі спирту. Вперше такий лак з'явився у Європі 1960 року.

Фтор спочатку використовували зниження чутливості зубів, але стоматологи швидко побачили протикаріозний потенціал фторлаків, особливо у дитячому віці.

Клінічні дослідження показали, що лаки з фтором можуть підтримати тканини зуба набагато краще, ніж будь-що ще. Результати показали зменшення інтенсивності карієсу від 25 до 75%. Лак потрібно наносити періодично (кожні 6 місяців), щоб підтримувати його ефективність. Оскільки фтору у фторлаку в 20 разів більше, ніж у пасті, ці засоби доступні лише стоматологам. Нанесення лаку, що містить фтор, рекомендують дітям із середнім або високим ризиком появи карієсу, якщо є необхідність у додатковому споживанні фтору. Наносять лак швидко і просто - прямо на емаль або цемент. Його завдання - утримувати якийсь час молекули фтору в тісному контакті із зубом. Під дією слини він зміцнюється і стає прозорою або жовтуватою плівкою. Діти не повинні чистити зуби ввечері в день нанесення фторлак, але можуть це робити вже наступного дня вранці. Фториди застосовуються для профілактики карієсу. Вони працюють, зміцнюючи мінеральну композицію емалі, що робить зуб стійкішим до кислот. Фторлак починає повільно виділяти фтор у нижчі тканини зуба, що зупиняє демінералізацію та підтримує ремінералізацію. Найкращі лаки залишають у пористій структурі емалі сполуки з фторидом кальцію. Вони поступово виділяються в зуб і слину, коли кислотно-лужний баланс змінюється.

Переваги фторлаку:

1.Подвійна дія: швидко прикріплюється до зуба, стимулюючи ремінералізацію; повільно виділяється на поверхню зуба, здійснюючи довготривалий захист і збільшуючи ефективність.

 2.Простий спосіб застосування. Нанесення лаку йде не більше двох хвилин.

3. Безпечний у використанні. Важко проковтнути небезпечну кількість фторлаку, і це робить його ідеальним для маленьких дітей.

4.Має приємний смак.

5. Не потрібні будь-які дорогі стоматологічні інструменти, що позитивно відбивається на вартості процедури. Застосування фторлаку позбавляє необхідності лікування зубів у дітей та дорослих.

Дитячий лікар стоматології АССА у Києві

Дитячий стоматолог у клініці асса

Бондар Вероніка Ігорівна

Лікар стоматолог дитячий, хірург

 • Професійне чищення зубів;
 • Психологічна адаптація дитини;
 • Терапевтичне лікування дитячих зубів, фторування, герметизація фісур;
 • Ендодонтичне лікування дитячих зубів;
 • Видалення зубів будь-якої складності дорослим та дітям;
 • Підрізання вуздечки язика;
 • Лікування запальних захворювань щелепно-лицьової області;
Стоматология АССА хирург-ортопед

Яна Валеріївна Баканова

Лікар стоматолог дитячий першої категорії

 • Дитячий лікар першої категорії;
 • Професійне чищення зубів, фторування, герметизація фісур;
 • Психологічна адаптація дитини;
 • Терапевтичне лікування молочних та постійних зубів;
 • Ендодонтичне лікування молочних зубів;
 • Повна реставрація молочного зуба;
 • Дитяче протезування зубів; коронки на молочні зуби;
Ім'я
Номер телефону *

 Фото до та після лікування дитячих зубів у стоматології АССА

Лечение пульпита и периодонтита у ребенка

Малюкові 2,5 роки. Уражені карієсом, пульпітом та періодонтитом 16 молочних зубів. Проведено профілактичну гігієну зубів. І лікування всіх 16 зубів за 1 відвідування. Лікування проведено під загальним наркозом. 

Инвазивная герметизация фиссур в стоматологии

Інвазивна герметизація фісур, лікування карієсу. Перед початком роботи проведено профілактичну гігієну порожнини рота.

Лікування під наркозом (2 години). Професійна гігієна (зняття нальоту "Прістлі"). Лікування карієсу верхніх жувальних зубів, ікла та двох нижніх жувальних зубів. Реставрація фотополімером скола переднього жвава. Інвазивна герметизація фісур двох нижніх жувальних зубів.

Лечение детей под наркозом

У трьох передніх зубах було запалення нерва, запломбували  канали та 4 передні зуби відреставровано. У жувальних зубах (четвірках) було проведено інвалідну герметизацію фісур. Лікування уві сні 2 години.

Лечение каналов у детей

Зміна молочних зубів у дітей

Зубки в дітей віком — це серйозне і болюче питання всім батьків, яким доводиться від початку з появою молочних і до повної зміни їх корінними догоджати і заспокоювати своїх малюків. Так як прорізування зуба досить-таки неприємний, що супроводжує явними больовими відчуттями, але неминучий процес у житті кожної людини.  Молочними зубами називають перший набір зубів у дитини. Він починає з'являтися у віці близько 6 місяців. Зміна молочних зубиків корінними починається у віці з 4-5 до 14 років, звичайно, виходячи з індивідуальних фізіологічних особливостей дитини.За цей період у малюка повинні помінятись усі зубки, які встигли вилізти, тобто їх має бути двадцять. А надалі проріжуться ще вісім зубів, це так звані маляри.

Осмотр и лечение зубов у детей

Випадання зубів може початися і раніше вказаного терміну, в основному він залежить від кількості кальцію в організмі дитини. Якщо його достатньо, але корінний зубик дуже швидко почне виштовхувати молочний. Відбуватиметься прорізування корінних зубів у тій самій послідовності, що й молочних, так що турботливим батькам варто лише згадати, як це було у віці 6 місяців.

Спочатку у дітей змінюються нижні центральні різці, потім вже і верхні, а після дворічного перепочинку зазвичай з'являються бічні різці, за якими йдуть малі моляри і ікла. Завершенням цього процесу стає зміна великих молярів до підліткового віку, а ось треті моляри або зуби мудрості можуть здатися у віці від 20 до 30 років, але можуть і не вилізти взагалі. Звичайно ж, у цій справі немає певних термінів та періодів, але будь-яка затримка чи надто раннє явище — це вже привід звернутися до дитячого стоматолога.

Удаление молочных зубов

Нехай фахівець краще розбереться в стані здоров'я зубів Вашого малюка, адже він знає правильний порядок прорізування і може бачити при цьому індивідуальні особливості дитини. Всі батьки повинні пам'ятати, що зубки будуть змінюватися у дитини в будь-якому випадку, і вони ніяк не можуть суттєво вплинути на цей процес, але слідкувати за ними — прямий обов'язок кожного з батьків. Тому що неправильно виліз зубик може стати великою проблемою надалі для прикусу і нормального зовнішнього вигляду щелепи малюка. Так що, якщо Вас турбує будь-яке питання, варто відразу проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути серйозних ускладнень. Багато дорослих дотримуються думки, що поява карієсу на молочних зубках дітей — це зовсім не страшно, адже їх незабаром замінять нові постійні. 

Але в цьому вони сильно помиляються, тому що наявність такого захворювання, як карієс, може зашкодити і постійному зубику. Тому потрібно відразу ж вирішувати проблему, а саме лікувати молочні зубки, але, звичайно ж, тільки за вказівками стоматолога. Також дуже важливо привчити своє чадо з раннього віку чистити зубки двічі на день, зазвичай починають з року, купуючи маленьку спеціальну щіточку та зубну пасту. Тому що гігієна порожнини ротаповинна бути в хорошому стані, а особливо в період зміни зубиків, тим часом дітям навіть призначають додаткові полоскання після кожного прийому їжі. Найчастіше зміна зубів відбувається в домашніх умовах і не вимагає лікарського втручання, але при першому занепокоєнні батьки повинні негайно звертатися до фахівця. Приводом для цього може стати: - кривий ріст зуба, - затримка прорізування постійного зуба після випадання попередника більше 4 місяців, - ріст зубиків у два ряди, - якщо постійний зубик уже прорізався, а молочний досі не може випасти, - коли кровотеча з ранки після випадання молочного зуба не припиняється протягом 20 хвилин і більше. Всі ці проблеми свідчать, що потрібно відвідати дитячу стоматологію, де зробити рентгені проконсультуватися у фахівця, можливо, це не несе жодної загрози здоров'ю дитини та не вимагає вжиття заходів.

  Але дуже часто все-таки доводиться приймати вітаміни при зміні зубиків, що запізнилася, або видаляти за допомогою стоматолога молочний зуб. Якщо на перший погляд проблема здається несуттєвою і всі довкола твердять, що молочні зуби скоро випадуть і з'являться здорові корінні, тому не потрібно нічого робити, то фахівець на перший погляд може одразу визначити всю складність ситуації та допомогти її вирішити. Коли у Вашої дитини вилізуть перші постійні зуби за відсутності скарг, потрібно все одно відвідати лікаря, тому що в маленькому віці діти ще не здатні ретельно очищати зуби від забруднень. А емаль цих зубів ще тендітна і беззахисна перед бактеріями, що сприяє розвитку карієсу. Стоматолог може дуже просто вирішити цю проблему, адже сьогодні в медицині існує така процедура, як герметизація фессур. Це покриття зубика спеціальною пастою, що допоможе захистити його від карієсу. Тому після появи першого корінного зубика зверніться на обстеження в стоматологію, щоб мати можливість вчасно виявити проблему і вирішити її без шкоди здоров'ю дитини.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

0800 334-205

(дзвінок безкоштовний) +38(044)22-33-055
+38(044)22-33-005
+38(063)377-78-82

assadental.info@gmail.com

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта