Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Імплантація зубів

Імплантація зубів

100 відсоткове приживання

З новими зубами ви зможете повноцінно їсти та широко посміхатись.

Записуйтеся на безкоштовну консультацію до наших хірургів-імплантологів!

Імплантація – це найбільш безпечна та ефективна методика відновлення віддаленого зуба, що сприяє повному збереженню його основних функцій. Стоматологічна клініка «Асса» оснащена найновішим медичним обладнанням, яке дозволяє проводити точну діагностику, виконувати всі необхідні маніпуляції та стежити за якістю наданих послуг.

01

Встановлення імпланту в кістку

У кістковій тканині формується місце під імплант, імплант встановлюється з урахуванням достатньої кількості кісткової тканини, якщо її мало проводитися нарощування кістки перед встановленням імпланту. Вивчаються рентгенологічні дослідження та підбирається правильний тип та розмір імпланту.

02

Установка формувача ясен


Установка формувача відбувається в момент встановлення імпланту або через 2-4 місяці, залежно від системи імпланту. Необхідний для формування ясен під майбутню ортопедичну конструкцію.

03

Встановлення абатменту та коронки на імплант

Абатмент - сполучний елемент між імплантом, який знаходиться всередині кістки та коронкою, яка знаходиться над яснами. На абатмент фіксується постійна ортопедична конструкція (коронка/протез) з урахуванням оптимального вибору матеріалу, розміру, форми та конструкції.

Ціни на імплантацію зубів

Імплант Neobiotech IS-II Active S.L.A. з установкою (Корея)

8000

грн

Імплант Neodent Helix GM by Straumann з установкою (Бразилія-Швейцарія)

12000

грн

Імплант BioHorizons із установкою (США)

15000

грн

Імплант Straumann SLA, TI SP, BLT з установкою (Швейцарія)

17800

грн

Імплант Straumann SLA, Roxolid, SP, BL, BLT з установкою (Швейцарія)

23600

грн

Імплант Straumann BLX з установкою (Швейцарія)

29300

грн

Лікарі щелепно-лицьової хірургії та імплантації

Старостін Олександр Валерійович

Хірург-імплантолог, ортопед-гнатолог

Провідний спеціаліст у галузі хірургії та імплантації будь-якої складності та повної адентії, ортопедії, тотальної реабілітації щелепи та лікування дисфункції суглобів-гнатології. Напрямок роботи: імплантація зубів, кісткова аугментація, синус-ліфтинг , тотальне протезування зубів , вініри, лікування суглобів . Працює за цифровим протоколом у галузі ортопедії та імплантації. Член Асоціації імплантологів України з 2012 р., Експерт на телеканалі СТБ, канал Україна. Автор патенту "Комбінована зубна коронка" №122926. Досвід роботи 15 років. Працює у клініці АССА з 2012 року. 

Хірург імплантолог
Щелепно-лицьовий хірург

Паламарчук Валерий Владимирович 

Челюстно-лицевой хирург, хирург-имплантолог

Специалист в области челюстно-лицевой хирургии. Врач высшей категории. Сотрудник кафедры челюстно-лицевой хирургии. Направление: имплантация зубов любой сложности, синус-лифтинг (открытый/закрыты) удаление зубов любой сложности, включая атипичные, дистопированные зубы, удаление кист, выполнение всех амбулаторных операций. Член Ассоциации имплантологов Украины.  Опыт работы 20 лет. Работает в клинике АССА с 2014 года. 

Запишіться на імплантацію

Iм'я
Номер телефону *

Установка зубних імплантів

Ми професійно та вдумливо займаємося улюбленою справою – імплантацією зубів, тому гарантуємо високу якість медичних послуг та уважне ставлення до пацієнтів. У нас ведуть прийом найкращі стоматологи Києва, які мають великий практичний досвід.

До

После

Видалення 7 зубів, встановлення 11 імплантів Straumann, тимчасове та постійне протезування всіх зубів з урахуванням форми, кольору та розміру зубів. Робота з м'якими тканинами. Імпланти використовувалися для негайного навантаження.

Установка імплантів здатна повернути сліпучу усмішку, подарувати можливість насолоджуватися смачною їжею та дозволяє візуально скинути кілька років. Протезування із застосуванням імплантів користується все більшим попитом у населення завдяки мінімальній інвазивності та високій ефективності імплантації зубів.

У нашій клініці при проведенні імплантації як зубний імплант використовується замінник кореня зуба, виконаний з титану. Наші фахівці віддають перевагу двом видам зубних імплантів швейцарського та бразильського виробництва: Straumann та Neodent, які відрізняються від інших систем:

 • Невелика травматичність процедури;
 • Високим рівнем приживання імпланту;
 • Швидке відновлення після втручання;
 • Використання препаратів місцевої анестезії.
Iм'я
Номер телефону *
Імпланти неодент

До

После

Імпланти неодент

Внаслідок бокової кісти центрального зуба, виконано видалення 2х зубів з одномоментною установкою 3х імпантів Neodent. Негайне навантаження (тимчасове протезування) за тиждень. 

Кому рекомендовано імплантацію?

Видалення переднього зуба

Основними умовами для проведення імплантації є такі фактори:

 • видалено один або кілька зубів;
 • повна відсутність верхніх та нижніх зубів;
 • неможливість носіння знімних протезів.

Видалення переднього зуба через наявність грануляції на верхівки  кореня. Після видалення грануляцій великий кістковий дефект був закритий за допомогою колагенової мембрани і кістково-пластичного матеріалу, також використовувався матеріал PRF. Надалі імплантація зуба через 6 місяців. 

Поетапні кроки імплантації

Тривалість підготовчого періоду, що передує імплантації, займає за часом від кількох тижнів до двох місяців і залежить від стану зубів, захворювань ротової порожнини та необхідного обсягу зубної тканини. Орієнтовний алгоритм класичної імплантації відбувається за наступною схемою:

 1. Консультування фахівцями клініки – призначення діагностичних та терапевтичних заходів;
 2. Лікування порожнини рота та здавання необхідних аналізів;
 3. Імплантація - імплантація титанового гвинта – основної частини імпланта;
 4. Тимчасове протезування – знімається зліпок та встановлюється формувач для ясен;
 5. Постійне протезування – надівається коронка із металокераміки або цирконію, виконана за допомогою індивідуального зліпка.
Як відбувається імплантація
Відсутність зубів на верхній щелепі

Відсутність зубів на верхній щелепі, внаслідок генералізованого пародонтозу. Установка 4-х імплантів за навігаційним хірургічним шаблоном. Через 4 місяці виготовлення незнімного мостоподібного протеза, що заміщає зубний ряд із опорою на імпланти.

Ціна імпланта зуба у клініці АССА

Ми пропонуємо ознайомитись з нашим прейскурантом на послуги імплантації, розміщеним на сайті клініки. Дізнатися ціну імпланта одного зуба, можливо лише після огляду та діагностики фахівцями клініки. Вартість цієї послуги складається з низки індивідуальних показників:

 • вартості послуг стоматолога, пародонтолога, рентгенолога та ін;
 • виду використовуваного імплантату, (модель, марка та країна-виробник);
 • способу встановлення та кількості зубних одиниць
 • у нашій клініці прозора цінова політика на всі стоматологічні послуги
 • з цінами пацієнт ознайомлюється до початку лікування

До

После

До

После

 Повна ад ентія (відсутність) зубів на верхній щелепі. Застосування технології all in 6. Імплантація 6 зубів на верхній щелепі. Протезування зубів коронками Telio Cad армованими титановою балкою. 

Вставити зуб на місце загубленого

Втрата зуба у будь-якому віці – досить неприємна ситуація для людини і справа стосується не лише естетичного боку, а й проблем, пов'язаних із здоров'ям. Стоматологи просять не відкладати надовго вирішення цієї проблеми та рекомендують записатися на прийом до фахівця на найближчий час, щоб вдатися до процедури імплантації та вчасно вставити зуб на місце загубленого.

Стоматологія «Асса» на лівому березі Києва пропонує своїм клієнтам послугу «під ключ» недорого по акції. Сьогодні імплантація – це найкоротший маршрут до гарної усмішки та гарного настрою.

Повна відсутність зубів на нижній щелепі

Імплантація - одна з найбільш популярних стоматологічних послуг, що дозволяє позбутися естетичного та функціонального дискомфорту, пов'язаного із втратою зубів. Втрата навіть одного зуба, з часом тягне за собою безліч проблем: порушується процес пережовування їжі, упор починається на один бік, відповідно з часом змінюється форма обличчя та відбувається деформація кістки на місці віддаленого зуба. Змінюється тонус м'язів на обличчі, що спричиняє візуально помітні зміни у вигляді зморшок на обличчі, особливо страждає на зону носогубних складок.

Заміщаючи втрачений зуб мостоподібним протезом, пацієнт не вирішує проблему зменшення кісткової тканини, а лише естетично ховає цю проблему. Імплантація зубів на сьогоднішній день найсучасніша методика відновлення зубного ряду. Зубний імплантат - це титановий біосумісний аналог кореня зуба, вживлювані в кістку щелепи.

Повна адентія (відсутність) зубів на нижній щелепі. Застосування технології all in 6. Імплантація 6 зубів на нижній щелепі. Протезування Bio Hpp (інноваційна система цільної кераміки, вага конструкції на імплантах 15 г).

Переваги імплантації:

 • Встановивши якісні, сертифіковані імпланти у стоматології АССА , Ви отримуєте довічну гарантію від виробника;
 • Процес приживлення імпланту залежить від кваліфікації спеціаліста та готовності Вашого організму прийняти стороннє тіло, тому перед встановленням імплантів необхідно здати низку простих аналізів, які призначить хірург-імплантолог;
 • Естетично та функціонально імпланти як натуральні зуби;
 • Не ушкоджуються сусідні зуби, імплантація відбувається у зоні відсутнього зуба;
 • Не потребує опорних зубів;
 • Повністю замінює протез при повній адентії (використовується технологія "все на 4" або "все на 6");
 • Встановлений імплант відновлює як зуб, а й зберігає кісткову тканину, вона атрофується;

До

После

Тотальне протезування пацієнта зі стирання зубів. встановлено 8 імплантів у бічних відділах - Neodent з подальшим виготовленням спочатку тимчасових коронок PMMA Cad CAM а через 3 місяці заміною на цирконієві та E.Max на верхню та нижню щелепу. 

Протипоказання:

 • Психічні захворювання;
 • Хронічна печінкова, ниркова недостатність;
 • хронічний алкоголізм, наркоманія;
 • Гострі захворювання серця (інфаркт міокарда);
 • Виражений остеопороз;
 • Наявності декомпенсований/компенсований цукровий діабет.
Iм'я
Номер телефону *
Повідомлення

Запишіться на консультацію

При записі із сайту – знижка 10%

Переваги імплантації зубів у клініці АССА:

Более 10 тыс имплантов

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ

У клініці встановлено понад 10 тисяч імплантів. Наші хірурги працюють із відомими світовими система імплантів.

Тяжелые клинические случаи

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Фахівці клініки вирішують тяжкі клінічні випадки, в галузі щелепно-лицьової хірургії, імплантації.

Импланты неодент

ГАРАНТІЯ НА ІМПЛАНТИ

Імпланти Neodent, Sraumann, Biohorizons, які ми встановлюємо сертифіковані та мають паспорт із довічною гарантією.

Імплантація зубів фото до та після операції

Наявність грануляцій. Видалення зубів та одномоментна імплантація

Скарги на біль при накусуванні на передні зуби. На рентгені є наявність грануляцій. Видалення 4х зубів та одномоментна імплантація 2х нижніх передніх зубів. Імплантація  системою Straumann, були встановлені тонкі імпланти з  Roxolid, які здатні витримувати сильні навантаження.

Діагноз: Відсутні 4 нижні передні зуби. Установка  2х імплантів з наступним протезуванням 4х зубів.

Встановлення імплантів із наступним протезуванням
Імплантація зубів нижньої щелепи

Імплантація зубів нижньої щелепи за повної адентії зубного ряду. Під час імплантації використовувався хірургічний навігаційний шаблон для  точного позиціонування імплантів та скорочення часу роботи (операція тривала 40 хв). Постійна ортопедична конструкція планується із високоточного та надлегкого матеріалу нового покоління Bio HPP. 

Аномалія розвитку зубощелепної системи. У фронтальному відділі зуби шиповидної форми.
Операція двосторонній синус-ліфтінг. Видалення нижніх 4х зубів. Імплантація на верхній щелепі 6 імплантів, на нижній щелепі 2 імпланти.
Комп'ютерне моделювання зубів із завищенням прикусу на 7мм. Виготовлення тимчасових коронок на верхню та нижню щелепу для формування прикусу.

Аномалія розвитку зубощелепної системи
Повне видалення зубів на верхній щелепі

Повне видалення зубів на верхній щелепі. Установка 7 імплантів за хірургічним навігаційним шаблоном. Виготовлення часової конструкції на імплантах через 3 дні. Через 6 місяців виготовлення повного незліченного протеза Bio Hpp на гвинтовій фіксації.

Операція з розщеплення альвеолярного гребеня на нижній щелепі для імплантації.

розщеплення альвеолярного гребеня на нижній щелепі

Кому протипоказана імплантація

 • Людям із тяжкими захворюваннями крові;
 • Онкологічні захворювання;
 • Тяжка форма цукрового діабету;
 • Імунопатологічними та хворобами центрально нервової системи;
 • Туберкульоз;

Для успішної імплантації необхідно

 • Санація ротової порожнини, оскільки осередок інфекції може призвести до переімплантиту;
 • Відсутність пародонтального статусу; пройти лікування у пародонтолога ДО імплантації;
 • Правильно підібраний тип та розмір імпланту;
 • Обов'язкове здавання аналізу крові перед імплантацією;
 • Рентгенологічні дані;

Як відбувається імплантація

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта