Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Терапія  /   Реставрація зубів

Реставрація зубів

Художня реставрація зубів
Ім'я
Номер телефону *

Красиві зуби дозволяють Вам бути впевненішими в собі і завжди йти об руку з гарним настроєм! Але не лише естетика важлива, адже від того, наскільки здорові та рівні різці, ікла та моляри залежить ще й здоров'я травної системи. Якісне пережовування забезпечує найкраще перетравлення їжі, що дозволяє отримувати максимальну енергетичну цінність від трапези. Якщо Ви не можете похвалитися ідеальним зубним рядом, то стоматологія пропонує різні варіанти вирішення проблеми. Один із них – художня реставрація зубів.

Терапевтичні послуги

Фотополімерна реставрація (лікування початкового карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1190

грн

Фотополімерна реставрація (лікування середнього карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1450

грн

Фотополімерна реставрація (лікування глибокого карієсу)

Відновлення зуба фотополімерним матеріалом, лікування карієсу або скол зуба.

1680

грн

Комплексне чищення зубів апаратом нового покоління (air-flow+ультразвук+полірування) 2 щелепи

Професійна гігієна порожнини рота апаратом "EMS Air Flow" Швейцарія: ультразвукова чистка, AirFlow з гліцином, полірування і шліфування, 2 щелепи.

1950

грн

Відбілювання зубів Magic Smile EXPERT 1 щелепа

Для досягнення максимального ефекту і результату використовуємо сучасну лампу холодного світла Magic Smile. Не завдає шкоди та максимально зберігає емаль. Ціна за одну щелепу.

4200

грн

Інструментальна та механічна обробка 1 каналу (ендомотор)

Успіх ендодонтичного лікування в багатьох випадках залежить від якісної механічної (інструментальної) обробки кореневих каналів. Цей етап є основним і технічно складним.

650

грн

Пломбування 1 каналу гарячою гуттаперчею (3D обтурація)

Пломбування розігрітою гутаперчею - найефективніший спосіб герметизації каналів.

755

грн

Художня реставрація зубів

Реставрація зубів - повне або часткове відновлення естетичної та жувальної функцій кісткових тканин. Така процедура поширюється на будь-яку зубну одиницю і доцільна у таких випадках:

  • наявність дефектів унаслідок травм (сколи, отвори, тріщини);
  • погіршення емалі, зміна кольору, потемніння окремих ділянок; 
  • зміна розміру внаслідок стирання; 
  • відновлення зубів після лікування карієсу; 
  • наявність видимих проміжків.
Восстановление зубов после лечения

Цю послугу в нашій клініці надають лікарі-терапевти.

Стоматолог-терапевт-реставратор

Єрохіна Марія Олегівна

Стоматолог-терапевт-реставратор

Врач-стоматолог терапевт, эндодонтист

Хорожа Ірина Вікторівна

Стоматолог-терапевт-ендодонт

Реставрація передніх зубів у клініці АССА

Художня реставрація

Стоматологічна клініка АССА у Києві має у своєму розпорядженні всі необхідні умови та матеріали для того, щоб упорядкувати Вашу лінію посмішки – Ваші зуби матимуть ідеальну форму та положення, їх натуральний відтінок та необхідна прозорість роблять їх абсолютно невідмінними від справжніх. Але не тільки реставрація передніх зубів, нами також здійснюється відновлення премолярів і молярів. Ми допомагаємо відновити функціональність жувальних зубів, роблячи їх здоровими та міцними, придатними для підвищеної зношування.

Якими методами проводиться естетична реставрація зубів?

Залежно від конкретної нагоди можна проводити пряму чи непряму реставрацію. Пряма передбачає використання композитного матеріалу, наприклад, фотополімер, який накладається на кісткову тканину і твердне під УФ-опроміненням, стає природним продовженням зуба, робить його рівним і функціональним. Подібне нарощування зубів –процедура трудомістка, проте часто проводиться за один прийом. Реставрація зубів фотополімером менш затратна і може здійснюватися на іклах, молярах та премолярах.

Пломбування зубів

Другий метод – непряма реставрація. У цьому випадку використовуються вініри – накладки на зуби, виготовлені за індивідуальними зліпками. На відміну від коронок вініри покривають зуб не повністю, а тільки його частина, накладки використовуються для різців і повертають їм естетичну функцію на 100%. Як матеріал для вінірів найчастіше використовується кераміка, що робить оновлені зуби довговічними, здатними до високого навантаження, красивими (кераміці практично не страшні барвники).

Художня реставрація зубів-догляд після процедури

Терапевтична стоматологія

Для того, щоб посмішка залишалася красивою якомога довше, важливо дотримуватися кількох нескладних правил після реставрації:

  • породити гігієну порожнини рота не менше 2-х разів на день щіткою середньої жорсткості та неабразивною пастою, використовувати спеціальний йоржик після кожного прийому їжі;
  • не гризти насіння, горіхи, сухарі, не розколювати тверді предмети;
  • по можливості уникати фарбуючих напоїв (кава, вино, томатний сік та ін.), оскільки фотополімер може з часом змінити відтінок.

На відміну від протезування , нарощування зубів дозволяє досягти ідеальних естетичних показників при максимальному збереженні тканин, і якщо Ви все ще сумніваєтеся звернутися до стоматолога - відкиньте всі сумніви та запишіться до нас на консультацію! З гарними зубами не народжуються, гарними зуби стають у нашій стоматологічній клініці АССА на Позняках.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта