Київ, Анни Ахматової, 5

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

(Всі дзвінки безкоштовні)

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Протезування зубів   /   Містоподібні протези

Містоподібні протези

Несъемная конструкция
Ім'я
Номер телефону *

Красива посмішка дозволяє людині почувати себе на висоті! Сучасна стоматологія АССА дає можливість Вам щиро посміхатися у всі 32 зуби, навіть якщо деякі з них – ненатуральні, що, до речі, неможливо визначити зовні. Протезування зубів - саме те рішення, завдяки якому можна відновити не лише гарний зовнішній вигляд різців, ікол та молярів, а й їх функціональність.

 Імедіат протез (метелик)


3000 грн

Знімний протез 1 щелепа


10000 грн

Металокерамічна коронка 1 одиниця


3500 грн

Дуговий протез на імплантах


19875 грн

Цільноцирконієвий незнімний протез Multilayer на імплантах (цифровий протокол)


79945 грн

Лікар у галузі ортопедії та гнатології

Заявка

имплантация зубов

ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРЙОВИЧ СТАРОСТІН

Головний лікар
Ортопед-гнатолог І категорії
Хірург-імплантолог І категорії

  • Провідний спеціаліст у галузі комплексної реабілітації щелепи та діагностики дисфункції СНЩС: тотальне протезування , щелепно-лицьова хірургія, гнатологія (вініри, безметалові конструкції, видалення зубів, імплантація, синус-ліфтинг, цифрові апарати; 
  • Експерт телеканалу СТБ; ТРК України.
  • Автор патенту "Комбінована зубна коронка"
  • Membership of Lake Como Institute

Бувають ситуації, при яких страждає ціла ділянка зубного ряду, частина зубів сильно руйнується, якісь з них можуть бути зовсім відсутніми - у такому випадку доцільно використання мостоподібного протезу.

Зубний міст

Містоподібний протез або зубний міст - це незнімна конструкція з кількох коронок, що кріпиться на бічні опорні зуби або імпланти. Один такий міст може відновити до 2-х відсутніх підряд зубних одиниць, при більшій кількості порожнин є сенс вдаватися до імплантації або знімних способів протезування.

Установка мостовидного протезу має відбутися приблизно протягом 3-х місяців після видалення зубів, не варто затягувати з цією процедурою, оскільки надалі зубний ряд може зміститися і поставити конструкцію не буде можливим. Ви можете записатися на консультацію до стоматологічної клініки АССА , щоб зрозуміти, чи підходить Вам даний метод протезування.

Установка зубного мосту неможлива у таких випадках:

- патології пародонту;
- бруксизм;
- Підвищена стирання емалі;
- Неправильний прикус.

Втім, усі вищеперелічені проблеми піддаються лікуванню, після чого можна знову розглянути мостоподібний протез як заміну зубів, що відсутні.

Матеріали мостоподібних протезів

Якщо ставити на чільне місце красу, природність і органічність штучних зубів, то кераміки за цими показниками немає рівних. Керамічні коронки мають характерний блиск та прозорість, їх зовнішній вигляд практично не відрізняється від живої емалі. Крім того, зубний міст з керамічними коронками досить міцний і добре справляється з жувальною функцією, хоч і вимагає до себе акуратного ставлення.

Естественный цвет
Высокой изнашиваемости протезы

Ще міцнішою, але менш природною альтернативою кераміці є металокерамічний мостоподібний протез. Це легкі, але дуже міцні, довговічні та здатні до високої зношування протези. Вони також естетичні, оскільки мають керамічне покриття, але все ж таки програють в натуральності мосту з кераміки.

Які бувають зубні протези?

 Крім незнімних конструкцій, про які ми говорили вище, існує також знімний протез. Він застосовується при повній відсутності зубів і має на увазі самостійну установку та зняття. Таке протезування можливе в будь-якому віці, воно доступне в ціні, при цьому нові зуби виглядають природно і красиво, проте специфіка конструкції та її фіксації передбачає коригування харчування та вживання м'якшої їжі.
Всі знімні конструкції використовуються при неможливості імплантації, але в деяких ситуаціях частина зубів все ж таки зберігається, тоді можна застосовувати частково-знімний протез, який доповнює зуби, що бракують, і кріпиться на власних здорових кісткових тканинах спеціальними гачками або замочками.

Часткові знімні протези бувають такими:

- Бюгельний протез – найоптимальніший варіант: міцний, зносостійкий, довговічний, має металевий каркас, який рівномірно розподіляє навантаження на весь зубний ряд. Не потребує зняття на ніч.

 - Акриловий протез – естетичний, міцний, доступний у ціні та найбільш популярний. Протез кріпиться металевими гачками за опорні зуби.

- Нейлоновий протез - м'якша і дорожча альтернатива акриловому, він кріпиться рахунок м'яких нейлонових гачків. Недовговічний, термін служби - до 5 років, але дуже комфортний у носінні і не відрізняється від натуральних зубів.

Догляд за знімними протезами

Існує кілька правил догляду за знімними протезами, вони нескладні і швидко входять у звичку, дотримання їм забезпечить тривалий термін служби "вставних зубів".

  • Необхідно обполіскувати протез водою після кожного прийому їжі;
  • Чистити 1-2 рази на день м'якою щіткою та не абразивною пастою;
  • Класти на ніч у спеціальний розчин, не допускати пересихання конструкції;
  • Слідкувати за тим, щоб не деформувалися металеві частини, не кидати, не класти протез у гарячу воду - все це приведе його в непридатність;

 Періодично віддавати протез на чищення до зуботехнічної лабораторії.

Яким би не був зубний протез - знімним або незнімним, безумовно він вимагає до себе дбайливого ставлення та догляду, відвідування лікаря - теж важливо. Регулярні візити до стоматолога дозволять Вам завжди тримати під контролем стан штучних зубів та здоров'я власних м'яких та твердих тканин. Приходьте до стоматологічної клініки АССА – ми проконсультуємо Вас з питань протезування та допоможемо відновити втрачені зуби!

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

0800 334-205

(дзвінок безкоштовний) +38(044)22-33-055
+38(044)22-33-005
+38(063)377-78-82

assadental.info@gmail.com

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта