Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Протезування зубів   /   Містоподібні протези

Містоподібні протези

Несъемная конструкция
Ім'я
Номер телефону *

Красива посмішка дозволяє людині почувати себе на висоті! Сучасна стоматологія АССА дає можливість Вам щиро посміхатися у всі 32 зуби, навіть якщо деякі з них – ненатуральні, що, до речі, неможливо визначити зовні. Протезування зубів - саме те рішення, завдяки якому можна відновити не лише гарний зовнішній вигляд різців, ікол та молярів, а й їх функціональність.

Послуги з протезування зубів

Керамічна коронка/вкладка/накладка E.Max Cad

Міцні, не алергенні, ідеально відновлюють зуб.

8800

грн

Керамічна коронка E.Max Cad

Міцні, не алергенні, високоестетичні коронки, один із найпрогресивніших способів протезування.

9500

грн

Керамічний вінір E.Max Cad із нанесенням кераміки premium

Це тонкі керамічні накладки, що кріпляться на зуби, коригуючи їхній зовнішній вигляд. Найефективніший і найшвидший варіант створення бездоганної «голлівудської» посмішки.

10550

грн

Коронка на основі діоксид цирконію анатомія

Міцні, не алергенні, високоестетичні коронки, один із найпрогресивніших способів протезування.

8800

грн

Лікар у галузі ортопедії та гнатології

Заявка

имплантация зубов

ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРЙОВИЧ СТАРОСТІН

Головний лікар
Ортопед-гнатолог І категорії
Хірург-імплантолог І категорії

  • Провідний спеціаліст у галузі комплексної реабілітації щелепи та діагностики дисфункції СНЩС: тотальне протезування , щелепно-лицьова хірургія, гнатологія (вініри, безметалові конструкції, видалення зубів, імплантація, синус-ліфтинг, цифрові апарати; 
  • Експерт телеканалу СТБ; ТРК України.
  • Автор патенту "Комбінована зубна коронка"
  • Membership of Lake Como Institute

Бувають ситуації, при яких страждає ціла ділянка зубного ряду, частина зубів сильно руйнується, якісь з них можуть бути зовсім відсутніми - у такому випадку доцільно використання мостоподібного протезу.

Зубний міст

Містоподібний протез або зубний міст - це незнімна конструкція з кількох коронок, що кріпиться на бічні опорні зуби або імпланти. Один такий міст може відновити до 2-х відсутніх підряд зубних одиниць, при більшій кількості порожнин є сенс вдаватися до імплантації або знімних способів протезування.

Установка мостовидного протезу має відбутися приблизно протягом 3-х місяців після видалення зубів, не варто затягувати з цією процедурою, оскільки надалі зубний ряд може зміститися і поставити конструкцію не буде можливим. Ви можете записатися на консультацію до стоматологічної клініки АССА , щоб зрозуміти, чи підходить Вам даний метод протезування.

Установка зубного мосту неможлива у таких випадках:

- патології пародонту;
- бруксизм;
- Підвищена стирання емалі;
- Неправильний прикус.

Втім, усі вищеперелічені проблеми піддаються лікуванню, після чого можна знову розглянути мостоподібний протез як заміну зубів, що відсутні.

Матеріали мостоподібних протезів

Якщо ставити на чільне місце красу, природність і органічність штучних зубів, то кераміки за цими показниками немає рівних. Керамічні коронки мають характерний блиск та прозорість, їх зовнішній вигляд практично не відрізняється від живої емалі. Крім того, зубний міст з керамічними коронками досить міцний і добре справляється з жувальною функцією, хоч і вимагає до себе акуратного ставлення.

Естественный цвет
Высокой изнашиваемости протезы

Ще міцнішою, але менш природною альтернативою кераміці є металокерамічний мостоподібний протез. Це легкі, але дуже міцні, довговічні та здатні до високої зношування протези. Вони також естетичні, оскільки мають керамічне покриття, але все ж таки програють в натуральності мосту з кераміки.

Які бувають зубні протези?

 Крім незнімних конструкцій, про які ми говорили вище, існує також знімний протез. Він застосовується при повній відсутності зубів і має на увазі самостійну установку та зняття. Таке протезування можливе в будь-якому віці, воно доступне в ціні, при цьому нові зуби виглядають природно і красиво, проте специфіка конструкції та її фіксації передбачає коригування харчування та вживання м'якшої їжі.
Всі знімні конструкції використовуються при неможливості імплантації, але в деяких ситуаціях частина зубів все ж таки зберігається, тоді можна застосовувати частково-знімний протез, який доповнює зуби, що бракують, і кріпиться на власних здорових кісткових тканинах спеціальними гачками або замочками.

Часткові знімні протези бувають такими:

- Бюгельний протез – найоптимальніший варіант: міцний, зносостійкий, довговічний, має металевий каркас, який рівномірно розподіляє навантаження на весь зубний ряд. Не потребує зняття на ніч.

 - Акриловий протез – естетичний, міцний, доступний у ціні та найбільш популярний. Протез кріпиться металевими гачками за опорні зуби.

- Нейлоновий протез - м'якша і дорожча альтернатива акриловому, він кріпиться рахунок м'яких нейлонових гачків. Недовговічний, термін служби - до 5 років, але дуже комфортний у носінні і не відрізняється від натуральних зубів.

Догляд за знімними протезами

Існує кілька правил догляду за знімними протезами, вони нескладні і швидко входять у звичку, дотримання їм забезпечить тривалий термін служби "вставних зубів".

  • Необхідно обполіскувати протез водою після кожного прийому їжі;
  • Чистити 1-2 рази на день м'якою щіткою та не абразивною пастою;
  • Класти на ніч у спеціальний розчин, не допускати пересихання конструкції;
  • Слідкувати за тим, щоб не деформувалися металеві частини, не кидати, не класти протез у гарячу воду - все це приведе його в непридатність;

 Періодично віддавати протез на чищення до зуботехнічної лабораторії.

Яким би не був зубний протез - знімним або незнімним, безумовно він вимагає до себе дбайливого ставлення та догляду, відвідування лікаря - теж важливо. Регулярні візити до стоматолога дозволять Вам завжди тримати під контролем стан штучних зубів та здоров'я власних м'яких та твердих тканин. Приходьте до стоматологічної клініки АССА – ми проконсультуємо Вас з питань протезування та допоможемо відновити втрачені зуби!

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта