Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /    Участь у телевізійних проектах

Поради стоматолога

Година з експертом

Від усмішки всім стає світліше, звичайно. Але не у кожного усмішка голівудська. Олександр Старостін, хірург-стоматолог, ортопед надає дуже практичні поради, які дозволяють зберегти зуби довше й усміхатись впевненіше. Яку зубну щітку обрати? Паста чи порошок? Небезпечні народні методи. Професійна чистка і відбілювання. Вініри, імпланти. Як боротись із чутливістю зубів? Про все це говоримо в ефірі.

Заживе проект

за живе!

Стоматолог-эксперт проекта заживе
Эксперт стоматолога проекта заживе
Эксперт проекта заживе
Говорить Україна

Моє обличчя вбиває мій талант

Її голос підкорив мільйони. Вона – нова зірка! Квитки на концерти цієї співачки розпродані на рік уперед! Її люблять та носять на руках.

Але все це – поки що тільки мрії! "Браво!" та "На біс!" - Це те, що вона хоче чути. Але насправді їй слідом звучить тільки - "Який жах!". Вийти на велику сцену дівчині заважає, що вона ховає під маскою!

У студії "Говорить Україна" (канал "Україна") з'ясують, яку таємницю від усіх приховує під маскою ця дівчина? Що заважає їй здійснити мрії про велику сцену?

Мрії повинні здійснюватися!

Ми також не залишилися байдужими до долі Юлії та взяли безпосередню участь у зміні її зовнішнього вигляду.

Говорити Україні виповнюється три роки. Саме три роки тому проект почав міняти долі людей. Завдяки Олексію Суханову та редакторам програми, Юля Міхейкіна була помічена стоматологами клініки «АССА» , творцями проекту «Моє нове життя» та, звичайно ж, Юрієм Фалесою. Про взаємини Юлі та доктора Слоссера ми розповідали у минулому інтерв'ю. Сьогодні ж, під ювілейний випуск програми, в якому буде презентована перша пісня Юлії, ми з нею вирішили поговорити про творчу частину проекту.

Моя новая жизнь проект

Моє нове життя

Финалистка проекта моя новая жизнь

Передмова: Юля Міхейкіна – учасниця проекту “Моє нове життя”. Юля дуже хотіла поміняти себе та свою зовнішність. Самостійно Юля не могла змінити своє життя. Спочатку їй слід змінити свою зовнішність.

Ми, фахівці стоматологічної клініки "АССА", не могли залишитися осторонь. Посмішка Юлії Міхейкіної – плоди нашої плідної роботи. 

Інтерв'ю з учасницею проекту ”Моє нове життя”

Стоматологическая помочь

«Моє нове життя» – так називається проект, черговий випуск якого вийшов минулої неділі, 5 квітня. На цей раз телеглядачі каналу Україна спостерігали за перетворенням Юлії Міхейкіної. Сьогодні Юля розповіла журналістам порталу Q-wel про те, що насправді відбувалося в її житті під час проекту, і як вона змінилася після. Отже, інтерв'ю найпозитивнішої людини з усіх, що я бачила:

- Юленько, як ви потрапили на проект?

- Це дуже цікава історія! Два роки тому я надіслала анкету на ТВ-шоу телеканалу СТБ: «Я стыдлюсь свого тіла». Не отримавши жодного зворотного зв'язку протягом року, від розпачу, я написала повідомлення до групи каналу. У повідомленні я висловила всю гіркоту розчарування та свою образу, адже вони були моєю останньою надією щось змінити.

- Тобто, ви спочатку звернулися на СТБ? Як же так сталося, що опинилися на ТРК «Україна»?

– Я сама була здивована. Через деякий час після публікації у групі СТБ мені подзвонили редактори програми «Говорить Україна» та запросили на ефір. Я схопилася за них як за рятівну соломинку і не помилилася! Вже наступного дня після виходу в ефір програми за моєї участі мені передзвонили з проекту «Моє нове життя». І з цього моменту справді почалося моє нове життя!

- Наскільки ми знаємо, ви не одразу погодилися брати участь у проекті. Чому?

- Так, дійсно, я довго відмовлялася від участі в проекті, тому що мені пропонували доктора який, на мій погляд, не зміг би досягти таких результатів на моїй особі, яких досяг Майстер.

- Майстер – це Дмитро Володимирович Слосер? Виходить ви, погодилися не так на проект, як на лікаря?

– Саме! Зрозумійте, я 26 років свого життя страждала через свою зовнішність і мріяла про те, щоб це закінчилося! Подивившись ефіри, я зрозуміла, що достатньою кваліфікацією для успішних змін має лише доктор Слоссер.

- Кажуть доктор Слоссер не дуже приємна людина, його часто називають зарозумілою і сухою, чи це правда?

- (сміється) Знаєте, я на цю тему зі всією знімальною групою сперечалася! Дмитро Володимирович справді дуже відсторонена і спокійна людина, чому і здається часом, що вона ставить себе вище за всіх оточуючих. Але насправді його необхідно відчути! Він дуже добрий, а іноді, як у випадку з моєю випискою, ще й емоційний!

- Зрештою, ви отримали те, чого хотіли? Ваше життя змінилося?

- Як я вже говорила, моє життя почало змінюватися ще після «Говорить Україна». Під час зйомок я познайомилася із чудовою людиною Юрієм Фалесою і 17 квітня побачить світ випуск програми, де ми презентуємо мою першу і дуже сподіваюся не останню пісню, написану Володимиром Курто. Збулася моя найбільша мрія! Я знайшла гарне обличчя, новий ніс, шикарну посмішку – за неї окреме спасибі стоматологам клініки «АССА», записала пісню та повірила у себе!

Юленька розповіла нам ще багато чого зі свого життя до і після: про дружбу з лікарями «АССА», про вдячність сімейству Курто, про підтримку Баранської Ольги Володимирівни та редактора Наталії, а також про свої мрії, цілі та реалії. Все це не вмістити в одному інтерв'ю і тому ми вирішили запустити цикл матеріалів про героїн, чиє серце настільки велике, що здатне обійняти весь світ! Далі буде.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта