Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /     Послуги    /    Імплантація зубів   /   Імпланти неодент

Імпланти неодент

Прогрессивная имплантация зубов

Імпланти Neodent by Straumann

Імпланти негайного навантаження

Довічна гарантія

Iм'я
Номер телефону *

Neodent® - світовий лідер з виробництва дентальних імплантатів, який пропонує високу якість імплантів, з багаторічним досвідом клінічного успіху, а також задоволеності пацієнтів. Філософія Neodent – зробити імплантати доступними для ширшого кола людей. 

Neodent by Sraumann

 УНІКАЛЬНА МЕТА

 25 років компанія спеціалізується на проектуванні, розробці та виробництві зубних імплантатів та пов'язаних із ними протезних компонентів і за цей час продала близько 12 мільйонів імплантатів. Рішення Neodent орієнтовані на прогресивні концепції лікування, щоб забезпечити прогрес у стоматології та доступність для створення нових усмішок щодня.

За останні 25 років Neodent® став провідною компанією із зубних імплантатів у галузі протоколів негайного лікування, таких як негайне розміщення імплантату або негайне навантаження. Крім того, Neodent розробив унікальні функції з урахуванням ключових біологічних принципів, розроблених для забезпечення максимальної передбачуваності та досягнення довгострокових результатів. Частка Штраумана 100% (51% придбано у 2015 році, а початкові 49% у 2012 році)

Найбільша у світі компанія із виробництва зубних імплантатів. Neodent® – це імплантат, доступний більш ніж у 40 країнах.

25 років історії. Понад два десятиліття основна увага приділялася впровадженню стоматологічної імплантології.

Клінічна довіра: + 45К стоматологів. Одна з найбільших мереж.

Клінічне підтвердження: +250K досліджень. Широко документована система імплантатів.

Neodent-єдині імплантанти з негайним навантаженням

Система імплантатів Grand Morse® була розроблена на основі концепції навиворіт, починаючи з ядра імплантату: протезного інтерфейсу. Результатом є рішення, яке поєднує в собі механічну міцність та універсальні рішення для протезування – від одиничного до багаторазового та від звичайного до цифрового. Повна система, яка пропонує кілька розроблених переваг, щоб зробити вашу посмішку функціональною, а роботу більш ефективною.

СТАБІЛЬНІСТЬ

  • Призначений для передбачуваного результату при негайній імплантації у всіх типах кістки

ЕСТЕТИКА

  • Негайна природна естетика

НАДІЙНІСТЬ

  • Стабільна та міцна основа для довгострокового успіху

Acqua® гідрофільна поверхня розроблена для високої передбачуваності лікування

Гідрофільна поверхня Neodent Acqua ™ - це наступний рівень надзвичайно успішного SLA тип поверхні, розроблений для досягнення успішних результатів навіть у складних ситуаціях, таких як м'які кістки або негайні протоколи (6-9).

Гидрофобная поверхность импланты Неодент

Стандарт-гідрофобна поверхня

Гидрофильная поверхность импланты Неодент

Acquaтм - гідрофільна поверхня

Surface concept evolution импланты Неодент

Гідрофільна поверхня має менший кут контакту з гідрофільними рідинами, що забезпечує більший доступ органічних рідин до поверхні Acqua.

Довічна гарантія. Тому що посмішка має бути вічною (by Neodent Straumann Group)

Імплантати з довічною гарантією *

П'ятирічна гарантія на керамічні реставрації *

Десятирічна гарантія на абатменти та металеві реставрації *

Продукти, що продаються Neodent, захищені патентами США *

Гарантия от Неодент
Импланты неодент в стоматологии АССА
Имплантация в стоматологии АССА
Похождение практики в Бразилии
 ILAPEO Доктор Старостин прошел обучение
Сертификат о прохождении обучения в Бразилии


Заради пацієнтів ми готові вийти за рамки можливого. Латиноамериканський інститут стоматологічних досліджень та освіти пройшов акредитацію Міністерства освіти Бразилії (Ministério da Educaçã, MEC), а його перші студенти вже отримали дипломи. Інститут був заснований у 2004 р. підприємцями Геніно та Клемілдою Томе як дослідницьке та освітнє відділення компанії Neodent, провідного виробника імплантатів.

Одним із перших з України Лікар стоматологічної клініки АССА Старостін Олександр Валерійович пройшов навчання та отримав диплом в Institut Latino Americano de Pesquisa e Ensino Odontológico, ILAPEO). І має статус  сертифікованого спеціаліста імплантів Neodent by Straumann.

Ми вважаємо, що клінічний досвід є основою для професіоналів, щоб опанувати навички. Neodent має тісні партнерські відносини з Ilapeo, Латиноамериканським інститутом стоматологічних досліджень та освіти, всесвітньо відомим центром передових досліджень та безперервної освіти в галузі клінічної практики стоматології.

З моменту свого заснування в 2004 році понад 3000 фахівців з усього світу пройшли навчання в Ілапео з досвідченими професорами та відданими співробітниками, які привели лікарів до значного досвіду їхнього професійного життя.

Рідкісна можливість навчатися у ILAPEO в установі, в якій працюють професіонали, викладачі та дослідники, мета яких протягом останніх 14 років полягала в тому, щоб пропонувати визнані і  сертифіковані нтенсивні курси для аспірантів, спеціалістів та магістрів.

Институт в ILAPEO импланты Неодент
В операционной института Ilapeo Brazil
Faculdade Ilapeo
Обучение в институте импланты неодент
Установка имплантов неодент стоматология АССА
Neodent by Straumann в стоматологии АССА
Implants Neodent dental clinic ASSA
Импланты неодент представитель в Украине

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта