Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /   FAQ   /   Як уникнути карієсу

Як уникнути карієсу та проблем із яснами.

Поради від стоматолога терапевта

Здорові зуби та ясна є ключовими елементами загального здоров'я порожнини рота. Карієс і проблеми з яснами можуть викликати хворобливі відчуття і мати серйозні наслідки для здоров'я. Однак, з правильними профілактичними заходами і турботою про порожнину рота, ви можете уникнути цих проблем. У цій статті ми розглянемо кілька ключових способів запобігання карієсу і проблемам з яснами.

 Підтримуйте регулярну гігієну порожнини рота

Збереження здорової порожнини рота починається з регулярної гігієни. Ось кілька основних кроків, які допоможуть вам підтримувати здоров'я зубів і ясен:

Чистка зубів

Чищення зубів є основним кроком у догляді за порожниною рота. Вибирайте м'яку зубну щітку і чистіть зуби двічі на день, приділяючи кожному зубу достатньо часу. Використовуйте фторидовмісну зубну пасту для захисту від карієсу.

Використання зубної нитки

Зубна нитка допомагає видалити харчові залишки та наліт між зубами, куди зубна щітка не дістає. Використовуйте зубну нитку щодня для підтримання чистоти міжзубних проміжків.

Використання смужок для чищення міжзубних проміжків

Для зручності ви також можете використовувати спеціальні смужки для чищення міжзубних проміжків. Це допоможе видалити наліт і запобігти розвитку карієсу між зубами.

 Дотримуйтесь здорового раціону

Ваш раціон відіграє важливу роль у здоров'ї зубів і ясен. Ось деякі рекомендації, щоб підтримувати здорове харчування для вашої порожнини рота:

Обмежте споживання солодкого та кислого

Уникайте частого споживання солодких і кислих продуктів, таких як газована вода, солодощі та цитрусові фрукти. Вони можуть підвищити ризик розвитку карієсу і пошкодити емаль зубів.

Збільште споживання їжі, багатої на кальцій і вітаміни

Включіть до свого раціону продукти, багаті на кальцій, такі як молочні продукти, горіхи та зелені овочі. Крім того, переконайтеся, що ви отримуєте достатню кількість вітамінів C і D, які важливі для здоров'я зубів і ясен.

Регулярно відвідуйте стоматолога

Регулярні візити до стоматолога-терапевта є невід'ємною частиною профілактики проблем із зубами та яснами. Ось чому вони важливі:

Професійна чистка зубів

Стоматолог проведе професійну чистку зубів, щоб видалити наліт і камінь, які не можна видалити домашніми методами. Це допоможе запобігти розвитку карієсу і проблем із яснами.

Раннє виявлення проблем

Стоматолог зможе виявити проблеми із зубами та яснами на ранніх стадіях, коли вони легше лікуються і запобігають. Регулярні огляди допоможуть уникнути серйозних ускладнень і зберегти здоров'я порожнини рота.

Висновок

Запобігання карієсу і проблемам з яснами вимагає регулярного догляду за порожниною рота, здорового раціону і регулярних візитів до стоматолога-терапевта. Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви можете зберегти свої зуби і ясна від проблем і насолодитися здоровою посмішкою на довгі роки.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта