Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

     Стоматологічна клініка АССА   /   FAQ   /   Причини неприємного запаху

Як прибрати неприємний запах із рота?

Неприємний запах із рота - поширена проблема, з якою стикається безліч людей. Звідки він береться і як із ним боротися? Давайте розберемося.

Причини неприємного запаху

Недостатня гігієна

Неправильне або нерегулярне чищення зубів призводить до накопичення нальоту й утворення зубного каменю. Залишки їжі між зубами стають живильним середовищем для бактерій, що тягне за собою неприємний запах.

Проблеми зі шлунково-кишковим трактом

Захворювання шлунково-кишкового тракту, як-от гастрит або виразка, можуть спричиняти неприємне відчуття в роті. Дисбаланс мікрофлори та інші проблеми з травленням також можуть бути джерелом поганого дихання.

Бактерії та захворювання ясен

Запалення ясен, стоматити або гінгівіт можуть супроводжуватися виділенням неприємного запаху. Бактерії, що викликають такі захворювання, активно розмножуються в порожнині рота.

Профілактика та поради

Правильне чищення зубів

Необхідно чистити зуби щонайменше двічі на день, ретельно очищаючи всі поверхні зубів і язика. Використання зубної щітки середньої жорсткості допоможе позбутися нальоту та харчових залишків.

Використання зубної нитки та ополіскувачів

Зубна нитка допомагає видаляти залишки їжі між зубами, де щітка не може дотягнутися. Ополіскувачі для рота допомагають знищувати бактерії та освіжають подих.

Регулярні візити до стоматолога

Відвідування стоматолога хоча б раз на півроку забезпечить професійну оцінку стану порожнини рота і своєчасне усунення можливих проблем.

Домашні методи боротьби з неприємним запахом

Содовий розчин

Розчинити чайну ложку соди в склянці теплої води й обполіскувати рот після їди. Це допомагає нейтралізувати кислотність і вбиває бактерії.

Відвари трав

Відвари з м'яти, шавлії або чебрецю мають антисептичну та освіжаючу дію. Їх можна використовувати як ополіскувачі після їди.

Свіжі овочі та фрукти

Хрусткі овочі та фрукти, такі як яблука, морква або селера, стимулюють вироблення слини, яка є природним "ополіскувачем" для рота.

Висновок

Боротьба з неприємним запахом з рота - це не тільки питання естетики, а й здоров'я. Дотримуючись рекомендацій і профілактичних заходів, ви зможете підтримувати свій подих свіжим і приємним.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта