Стоматологія АССА

Київ, Анни Ахматової, 5

Позняки

ПН-ПТ  09:00-21:00

СБ         10:00-18:00

Цифрові технології в ортодонтії

Цифрові технології в ортодонтії
Ім'я
Номер телефону *

Цифрова система Insignia є технологією CAD/CAM, яка дозволяє створювати ортодонтичну апаратуру, абсолютно індивідуалізовану з урахуванням усіх особливостей зубів пацієнта.

Індивідуальна брекет-система

Ви хочете знати результат лікування ще до його початку?
Хочете точніший результат за більш короткий термін?

Її відрізняє висока точність і зведена нанівець ймовірність помилки лікування, скорочується час лікування на 25 %. Чудовий результат досягається за допомогою індивідуальних комп'ютерних розрахунків значень торка (торк – це обертання зуба у вестибулооральному напрямку) та форми дуги з нанесеними згинами. За допомогою системи Insignia розміщення брекетів проводиться так, що коригування їх положення займає набагато менше часу.
Завдяки функціоналу програми, для кожного об'єкта можна змінювати положення в будь-якій площині шляхом впливу на певні точки. Таким чином, підбирається оптимальне положення фіксації брекетів, що забезпечує ідеальний і прогнозований результат. З отриманих даних моделюється кожен брекет і форма дуги з локальними вигинами. Особливістю даної системи є те, що набір для лікування включає брекети як верхньої, так і нижньої щелепи.

На відміну від стандартних брекет-систем

Компьютерные расчеты

ТОЧНІСТЬ 99,9%

Комп'ютерні розрахунки, функціональність програми, індивідуалізована брекет-система скорочують помилки до "0".

Результат виден до лечения

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Підсумковий результат пацієнт завдяки програмі бачив до початку лікування, за бажання може внести коригування. 

Быстрее чем обычные брекеты

ПРИСКОРІННЯ ЛІКУВАННЯ

Корекція дефектів прикусу та зубного ряду брекетами Insignia на 25% швидше, ніж при використанні стандартних брекет-систем. 

Оптимальное положение фиксации

МІНІМАЛЬНИЙ ДИСКОМФОРТ

Завдяки індивідуальному комп'ютерному розрахунку відбувається оптимальне положення фіксації брекетів, що забезпечує щільне прилягання брекету та відсутність дискомфорту.

Повторяет контур зуба

АНАТОМІЧНА ФОРМА

Кожен брекет індивідуально створений під анатомічні особливості зуба пацієнта, що дозволяє їм повторювати контур зуба, щільно прилягаючи до емалі. 

Фиксация одномоментно

ШВИДКА ФІКСАЦІЯ

Установка цієї системи проводиться непрямим способом, у якому все брекети фіксуються одночасно з допомогою спеціальної силіконової каппи.

Брекети Insignia виробляються із застосуванням унікальної високоточної технології.

1

Ортодонт проводить повну діагностику та збирає дані для аналізу клінічної ситуації: відбитки зубів, параметри лицьової дуги, фото та рентгенодіагностику, отримані дані вирушають до лабораторії Insignia US у США.  У лабораторії США, за даними пацієнта, програма створює тривимірну модель зубів, де зуби перетворюються на окремі геометричні об'єкти.

індивідуальна брекет-система
цифрове виправлення прикусу

Після обробки зображення створюється віртуальний геометричний об'єкт – комп'ютерна модель майбутнього прикусу пацієнта. Лікар отримує повідомлення з лабораторії Insignia US про те, що модель пацієнта готова до затвердження.

2

3

За допомогою спеціальної програми лікар перевіряє отриману модель та вносить до неї корективи. Лікар може вибирати/змінювати параметри, які на його погляд дозволять досягти більш оптимального результату. Поліпшений сетап відправляють на доопрацювання, після якого затверджують. Система сама змонтує відеоролик, у якому покаже весь процес переміщення зубів пацієнта в задані положення.

цифрова ортодонтія у стоматології
Брекет-системи Ormco

Після схвалення сетапа лікарем замовлення передається у лабораторію Insignia US, результатом якого є 2 набори переносних шаблонів для фіксації брекетів на зуби, які виготовлені строго відповідно до замовлення.

4

5

Як відбувається встановлення готових брекетів, дивіться на відео: 

Установка даної системи проводиться непрямим методом, при якому всі брекети фіксуються одночасно за допомогою спеціальної силіконової каппи.

Види індивідуальних брекет-систем Insignia

Для корекції прикусу було розроблено два види брекетів Insignia:
Metal. Є класичними брекетами лігатурного типу. Вони вимагають частого коригування та застосування еластичних лігатур.
Insignia SL. Даний варіант відноситься до самологіруючих брекетів індивідуалізованого типу, розроблені на основі моделі Damon Q.
Крім того, за технологією Insignia можливе встановлення попередніх, у тому числі прозорих моделей Damon даної компанії: 3, 3 MX, Q, Clear та Inspire Ice. Остання модель може бути встановлена лише на верхню щелепу.

Стоматологія АССА

02068, г. Київ
ул.Анни Ахматової, 5
Україна

ПН-ПТ 09:00-21:00

СБ 10:00-18:00

Записатися на прийом

Ім'я
номер телефону *
Електронна пошта